Zvezde Granda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zvezde Granda

Official forum Zvezde Granda.


You are not connected. Please login or register

Fun club - za druzenje

+9
Svrca
SpammerGod
Gaga
zana-zaklina
Brenda
odzambas
Sanci
gaga88
vipcurlic
13 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down  Message [Page 2 of 6]

26Fun club - za druzenje - Page 2 Empty Re: Fun club - za druzenje Sat Jun 27, 2009 9:37 pm

sammy_zlatnik

sammy_zlatnik
Urednik
Urednik

Bilja je predivna osoba..i majka..i pjevacica..

27Fun club - za druzenje - Page 2 Empty Re: Fun club - za druzenje Wed Jul 01, 2009 4:18 pm

bezzdno


Novajlija

Kad sam se vec registrovala red je i da se javim. Very Happy
Pozdrav naravno za sve koji ce naici ovim putem a kao i svaki Biljin fan moram posebno Sanci da pozdravim!
I dobro je sto je ovaj forum napravljen, cisto da nas onaj admin ne streca svakih mesec dana sa novim idejama.
Do pisanja

28Fun club - za druzenje - Page 2 Empty Re: Fun club - za druzenje Wed Jul 01, 2009 4:31 pm

vipcurlic

vipcurlic
Admin
Admin

Moramo da imamo alternativu, ima nas dosta koji bi da kontaktiramo i dalje, a da se ne strecamo da ce puci onaj forum nenajavljeno Rolling Eyes

29Fun club - za druzenje - Page 2 Empty Re: Fun club - za druzenje Fri Jul 03, 2009 3:55 am

bezzdno


Novajlija

Izgleda da ja jedina ne kapiram razloge zbog kojih se ljudi ne prebace sa foruma gde imaju izvesna ogranicenja u komunikaciji, kojima se iskreno i ne moze puno zameriti, ako i uopšte, na mesto gde mogu da vrše "zabranjene" radnje. Zar se nismo izmedju ostalog, bar mi iz ovog pdf-a zato i registrovali ili?
Ostale teme koje bi mogle biti aktuelne takodje i ovde postoje, pdf-ove imaju svi iz top12... Meni nesto definitivno izmiče kad ne uspevam ovo da skopčam (izuzimam gdjicu koja iz tehničkih razloga ne uspeva da udje ovde Very Happy )

30Fun club - za druzenje - Page 2 Empty Re: Fun club - za druzenje Fri Jul 03, 2009 12:44 pm

zana-zaklina

zana-zaklina
Novajlija

Bezzdno, doci ce i taj dan kad se svi budemo ovde prebacili, valjda cekamo da se svi prebace ovde, ali toga jos nema, ali bice, veruj mi!

31Fun club - za druzenje - Page 2 Empty Re: Fun club - za druzenje Fri Jul 03, 2009 8:48 pm

gaga88

gaga88
Naucio da pise

uspela sam...jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 

32Fun club - za druzenje - Page 2 Empty Re: Fun club - za druzenje Fri Jul 03, 2009 8:58 pm

Svrca


Novajlija

Pozdrav Gago Like a Star @ heaven Sto ne dodjete ovde ? Idea

33Fun club - za druzenje - Page 2 Empty Re: Fun club - za druzenje Fri Jul 03, 2009 9:07 pm

gaga88

gaga88
Naucio da pise

Gde si svrco.....ja do malo pre nisam mogla da kucam poruke ali mi je proradilo....za ostale stvarno ne znam....mislim da nisu ni na onom forumu.... Sta se radi? Imas li nekih poruka za mene? Very Happy

34Fun club - za druzenje - Page 2 Empty Re: Fun club - za druzenje Fri Jul 03, 2009 9:20 pm

gaga88

gaga88
Naucio da pise

nisi se valjda naljutila, samo se salim......

35Fun club - za druzenje - Page 2 Empty Re: Fun club - za druzenje Fri Jul 03, 2009 9:20 pm

Svrca


Novajlija

Brate kad odgovoris na zadnju prosledicu ti novu, ne mozemo preko reda..... No
Kako mogu da trpe da ih neko uslovljava nije mi jasno ali nikako..... Rolling Eyes
Ja ne pristajem na ucene.....nisam klinka da me neko uslovljava gde mozemo cetovati a gde ne...... bounce
Ma ne ....opusteno...... sunny

36Fun club - za druzenje - Page 2 Empty Re: Fun club - za druzenje Fri Jul 03, 2009 9:27 pm

gaga88

gaga88
Naucio da pise

onaj ko je trebao da dobije odgovor je dobio.....meni je svejedno....ja mogu da budem i na jednom i na drugom...sad je jos uvek ok, ali kada bude doslo do neke svadjice bice zestoko......sad mogu da kuckam ali ne mogu da uzmimam ove smajlice, bas bez veze..... zasto mi se to desava....

37Fun club - za druzenje - Page 2 Empty Re: Fun club - za druzenje Fri Jul 03, 2009 9:40 pm

Svrca


Novajlija

Ja sam samo posrednik u celoj toj prici....a znas i razlog....posle svadje je sve sladje....salim se malo....
Kako ne mozes Question
Brate a sto ne moze da se ima uvid ko je na forumu confused Rolling Eyes

38Fun club - za druzenje - Page 2 Empty Re: Fun club - za druzenje Fri Jul 03, 2009 9:43 pm

gaga88

gaga88
Naucio da pise

ma u redu je...ja se samo malo salim....dosadno mi je do bola.....a vreme sporo prolazi, uzas....pa do skoro nisam mogla uopste da kucam, sad mogu da kucam ali ne mogu smajlice da ubacujem...ne znam koji mu je djavo....al dobro, makar mogu da pisem sto je najvaznije....to stvarno ne znam.....moraces da pitas celne ljude....Very Happy

39Fun club - za druzenje - Page 2 Empty Re: Fun club - za druzenje Fri Jul 03, 2009 9:49 pm

Svrca


Novajlija

Ako ti tako kazes onda u redu.....na mladjima svet ostaje.... cool
Sto ne dodje Brenda na ovaj forum,nemoj mi reci da ne moze ni ona da udje....
Jel ima sutra nesto u 21 h Question
lepo se provedi u gradu Like a Star @ heaven

40Fun club - za druzenje - Page 2 Empty Re: Fun club - za druzenje Fri Jul 03, 2009 9:52 pm

gaga88

gaga88
Naucio da pise

da,da na mladjima svet ostaje.....propasce ako ostane na mladjima....brenda se jednom prilikom registrovala ali sada vise ne moze da udje.....kad ima debilski racunar.....Nemam pojma....jesi gledala u programu sta kazu? Ako i budu ZG onda ce sigurno biti repriza neke emisije...bar ja tako mislim....Otkud ti znas da ja idem u grad? hvala na zeljama u svakom slucaju....

41Fun club - za druzenje - Page 2 Empty Re: Fun club - za druzenje Fri Jul 03, 2009 9:58 pm

Svrca


Novajlija

Cula sam se sa Puckicom rekla sam joj da dodje na forum da smo ti i ja ovde i ona me pitala zar ona nije u gradu....po tome znam....

42Fun club - za druzenje - Page 2 Empty Re: Fun club - za druzenje Fri Jul 03, 2009 10:02 pm

gaga88

gaga88
Naucio da pise

aha....pa nisam jos otisla....sad treba da idem da se spremam......al sve nesto odugovlacim....drug joj je tu... nemoj da je uznemiravas.....Very Happy

43Fun club - za druzenje - Page 2 Empty Re: Fun club - za druzenje Fri Jul 03, 2009 10:06 pm

Svrca


Novajlija

Znam,znam rekla mi je.....doci ce kasnije...nije mogla da prica....zauzeta je....hahahaha
Ja ti lepo kazem .....stvarno je tako bilo......

44Fun club - za druzenje - Page 2 Empty Re: Fun club - za druzenje Fri Jul 03, 2009 10:08 pm

gaga88

gaga88
Naucio da pise

strasno....sram da je bude.... a ja moram da te napustim..... ne znam koliko ti je pametno da je cekas....pre cu se ja javiti iz grada nego ona.... Very Happy:D:D:D:D:D:D:D:D:D

45Fun club - za druzenje - Page 2 Empty Re: Fun club - za druzenje Fri Jul 03, 2009 10:12 pm

Svrca


Novajlija

Ne mogu da je cekam....u to ne sumnjam.... hahahaha
Ubice me......i onako smo na ivici da se zavadimo...... bye

46Fun club - za druzenje - Page 2 Empty Re: Fun club - za druzenje Fri Jul 03, 2009 10:19 pm

SpammerGod

SpammerGod
Admin
Admin

Ima li kojih problema ovde??
Pozdrav za Biljine fanove Wink

https://zvezde-granda.forumotion.net

47Fun club - za druzenje - Page 2 Empty Re: Fun club - za druzenje Fri Jul 03, 2009 11:22 pm

Svrca


Novajlija

Pozdrav SpammerGod bounce
Zasto ne mozemo imati uvid ko je sve prisutan na forumu Question

48Fun club - za druzenje - Page 2 Empty Re: Fun club - za druzenje Fri Jul 03, 2009 11:50 pm

SpammerGod

SpammerGod
Admin
Admin

Hm pa ja mislim da je uvid ispod svih foruma ispod pise ko je gore ko ima rodjendan.

https://zvezde-granda.forumotion.net

49Fun club - za druzenje - Page 2 Empty Re: Fun club - za druzenje Sat Jul 04, 2009 2:36 am

Puckica

Puckica
Novajlija

Vidim Svrca i Gaga bas imale zanimljiv razgovor-pa gde mene nadjoste-zar niste imale nesto pametnije...cccc...
Prvo-nisam bila zauzeta da ne mogu da pricam...vec sam lepo vaspitana i kulturna da kada imam goste ne raspricavam se pola sata-vec fino zavrsim razgovor kako se prisutni ne bi osetili zapostavljeno tongue
Cisto da se zna Razz
Nego ima li ovde nekog uopste Question Question Question

50Fun club - za druzenje - Page 2 Empty Re: Fun club - za druzenje Sat Jul 04, 2009 3:45 am

bezzdno


Novajlija

zana-zaklina wrote:Bezzdno, doci ce i taj dan kad se svi budemo ovde prebacili, valjda cekamo da se svi prebace ovde, ali toga jos nema, ali bice, veruj mi!
Haha, izgleda da Ti stvarno imas neke medijumske sposobnosti.
Evo ja otvaram nocnu smenu

Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 6]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Similar topics

-

» Fun - club , druzimo se

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum