Zvezde Granda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zvezde Granda

Official forum Zvezde Granda.


You are not connected. Please login or register

Fun club - za druzenje

+9
Svrca
SpammerGod
Gaga
zana-zaklina
Brenda
odzambas
Sanci
gaga88
vipcurlic
13 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down  Message [Page 6 of 6]

126Fun club - za druzenje - Page 6 Empty Re: Fun club - za druzenje Tue Jul 14, 2009 4:19 am

gaga88

gaga88
Naucio da pise

zato sto ja obozavam ronalda a on sad predje u Real i bas me nervira, mnogo....ja ne volim real i ima da ga upropaste u realu...

127Fun club - za druzenje - Page 6 Empty Re: Fun club - za druzenje Tue Jul 14, 2009 4:22 am

Aleksandar G.

Aleksandar G.
Novajlija

On napustio M.U. tvoj omiljeni klub! Nemoze Real nista ni sa njim! Bolje da je presao u BARCU...

128Fun club - za druzenje - Page 6 Empty Re: Fun club - za druzenje Tue Jul 14, 2009 4:26 am

gaga88

gaga88
Naucio da pise

pa naravno da je bolje, kad je vec prelazio onda je trebao u neki klub za koji ja navijam...sad ga vise ne volim....

129Fun club - za druzenje - Page 6 Empty Re: Fun club - za druzenje Tue Jul 14, 2009 4:29 am

Aleksandar G.

Aleksandar G.
Novajlija

lol! cool

Mogli bi na spavanje?? Sta kazes na to koleginice??

130Fun club - za druzenje - Page 6 Empty Re: Fun club - za druzenje Tue Jul 14, 2009 4:43 am

bezzdno


Novajlija

E u neka srećna vremena Brenda bi ovde kampovala i ja kad naidjem ne bih samo prošla, nego bih i zastala... Onda bi se Gaga sa neke žurke vratila, banula bi Puckica a sa njom i bulumenta udvarača, pa onda kolega Aleks, a kad svane Zana da nam kaže da i nismo baš normalni Very Happy

131Fun club - za druzenje - Page 6 Empty Re: Fun club - za druzenje Tue Jul 14, 2009 4:45 am

Aleksandar G.

Aleksandar G.
Novajlija

Ja idem...Umoran sam! Ajde cujemo se sutra...Laku noc!
bye Sleep Wink Fun club - za druzenje - Page 6 A194



P.S. Da da Jeco! Tako je to bilo nekada...Nadam se da cemo se uskoro ponovo druziti kao ranije ali sada na ovom forumu...
Pozdrav!

132Fun club - za druzenje - Page 6 Empty Re: Fun club - za druzenje Tue Jul 14, 2009 5:28 am

gaga88

gaga88
Naucio da pise

Laku noc kolega, ja sam vec odspavala sat vremena... Cool
Jeco tesko da ces docekati to sto ocekujes.....

133Fun club - za druzenje - Page 6 Empty Re: Fun club - za druzenje Wed Jul 15, 2009 2:34 am

gaga88

gaga88
Naucio da pise

veceras nema nikoga, a? jako zanimljivo....

134Fun club - za druzenje - Page 6 Empty Re: Fun club - za druzenje Wed Jul 15, 2009 2:52 am

bezzdno


Novajlija

gaga88 wrote:Laku noc kolega, ja sam vec odspavala sat vremena... Cool
Jeco tesko da ces docekati to sto ocekujes.....

Ma ja to sporta radi...

135Fun club - za druzenje - Page 6 Empty Re: Fun club - za druzenje Wed Jul 15, 2009 3:00 am

gaga88

gaga88
Naucio da pise

aha...

136Fun club - za druzenje - Page 6 Empty Re: Fun club - za druzenje Wed Jul 15, 2009 3:09 am

bezzdno


Novajlija

Uf ala si inspirativnu poruku za odgovor ostavila Very Happy

137Fun club - za druzenje - Page 6 Empty Re: Fun club - za druzenje Wed Jul 15, 2009 3:18 am

gaga88

gaga88
Naucio da pise

znam....al nesto nemam inspiracije pa su i poruke onda takve....
evo Bilje na radiju...odmah mi podize raspolozenje..... Very Happy

138Fun club - za druzenje - Page 6 Empty Re: Fun club - za druzenje Wed Jul 15, 2009 3:41 am

bezzdno


Novajlija

E blago tebi, ja sam se Slobe i Darka najviše naslušala, a ne znam koja mi je pesma smešnija, Darkova je bar nešto drugačija ali me onaj "šmekerski" tekst ubije u pojam Smile

Mada generalno slabo slušam radio, samo u kolima - pohvalila sam se na onom forumu da sam je jednom na 2 stanice u roku od dva sata čula (kad čujem na jednoj ja prebacim na sledeću stanicu i pravim sačekušu) Very Happy
Znam, znam.. nema mi pomoći, ne troši reči...

139Fun club - za druzenje - Page 6 Empty Re: Fun club - za druzenje Wed Jul 15, 2009 3:53 am

gaga88

gaga88
Naucio da pise

ma nisam je ni ja u poslednje vreme cula na radiju i sad se bas izdusevih....i bas nesto razmisljam kako je nema, samo sloba, darko i topalko kad ono, kad ono eto i nje..... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
pa ja kad spavam uvek slusam muziku, nekada radio a nekad cd al sad u poslednje vreme radio jel cekam da cujem Bilju.....
pa necu bas puno potrositi ako budem pisala kao onaj pre prethodnog post.... Very Happy

140Fun club - za druzenje - Page 6 Empty Re: Fun club - za druzenje Wed Jul 15, 2009 4:11 am

bezzdno


Novajlija

Lepo, lepo... Ja takve muke imam da zaspim, još da slušam muziku bilo bi veselo...

Što rekla MarlenaMNE, zavuče mi ga fino... Very Happy

141Fun club - za druzenje - Page 6 Empty Re: Fun club - za druzenje Wed Jul 15, 2009 4:22 am

gaga88

gaga88
Naucio da pise

Znas sta Jeco, da ja ne bih pisala po par slogova bolje da mi nastavimo sutra, stvarno nesto nemam inspiracije....

142Fun club - za druzenje - Page 6 Empty Re: Fun club - za druzenje Wed Jul 15, 2009 4:46 am

bezzdno


Novajlija

A mi smo nešto počinjale?
Ajde sweetheart lepo sanjaj i slušaj radio I love you

143Fun club - za druzenje - Page 6 Empty Re: Fun club - za druzenje Wed Jul 15, 2009 10:40 pm

gaga88

gaga88
Naucio da pise

ni veceras nema nikoga??? hm hm hm

144Fun club - za druzenje - Page 6 Empty Re: Fun club - za druzenje Wed Jul 15, 2009 10:52 pm

SpammerGod

SpammerGod
Admin
Admin

Ima ima Wink samo za nagradu smo uvek tu Very Happy

https://zvezde-granda.forumotion.net

145Fun club - za druzenje - Page 6 Empty Re: Fun club - za druzenje Wed Jul 15, 2009 10:53 pm

gaga88

gaga88
Naucio da pise

mnogo ste se vi svi uobrazili, ako nema neke nagrade nema ni vas Fun club - za druzenje - Page 6 740495

Sponsored content



Back to top  Message [Page 6 of 6]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Similar topics

-

» Fun - club , druzimo se

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum