Zvezde Granda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zvezde Granda

Official forum Zvezde Granda.


You are not connected. Please login or register

Fun club - za druzenje

+9
Svrca
SpammerGod
Gaga
zana-zaklina
Brenda
odzambas
Sanci
gaga88
vipcurlic
13 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down  Message [Page 5 of 6]

101Fun club - za druzenje - Page 5 Empty Re: Fun club - za druzenje Tue Jul 14, 2009 2:33 am

SpammerGod

SpammerGod
Admin
Admin

Ima mene uvek ... A super Gaga Very Happy Very Happy

https://zvezde-granda.forumotion.net

102Fun club - za druzenje - Page 5 Empty Re: Fun club - za druzenje Tue Jul 14, 2009 2:34 am

Aleksandar G.

Aleksandar G.
Novajlija

Pozdrav koleginice i Spami! Sta se radi??
Sta je ovo koleginice gde su Brenda, Puckica i ovi ostali??

103Fun club - za druzenje - Page 5 Empty Re: Fun club - za druzenje Tue Jul 14, 2009 2:35 am

SpammerGod

SpammerGod
Admin
Admin

Radi se prakticki nista..odmara se i ko pomalo sprema na spavanje kod tebe?? Very Happy

https://zvezde-granda.forumotion.net

104Fun club - za druzenje - Page 5 Empty Re: Fun club - za druzenje Tue Jul 14, 2009 2:39 am

gaga88

gaga88
Naucio da pise

Ne radi se nista...malo pre sam dosla iz grada i tako....
Puckica je u selu pa je nema, brenda naravno ne moze da udje na forum, Anchi je u Kraljevu i nema net, Anchy mislim da joj je net nesto pokvaren, svrca je bila malo i otisla, mala88 veceras ne moze da dodje, Zaki se sprema za put pa nema vremena, valjda nisam nikog zaboravila...

105Fun club - za druzenje - Page 5 Empty Re: Fun club - za druzenje Tue Jul 14, 2009 2:48 am

Aleksandar G.

Aleksandar G.
Novajlija

SpammerGod wrote:Radi se prakticki nista..odmara se i ko pomalo sprema na spavanje kod tebe?? Very Happy


Kod mene nista posebno... Bio na nekom turniru u malom fudbalu malopre sam stigao kuci i odmah na forum...
Mislio sam da ce biti vise ljudi...


gaga88 wrote:Ne radi se nista...malo pre sam dosla iz grada i tako....
Puckica je u selu pa je nema, brenda naravno ne moze da udje na forum, Anchi je u Kraljevu i nema net, Anchy mislim da joj je net nesto pokvaren, svrca je bila malo i otisla, mala88 veceras ne moze da dodje, Zaki se sprema za put pa nema vremena, valjda nisam nikog zaboravila...

Auuu bas su bezobrazni Very Happy Pa valjda nisi nikog zaboravila.
E koleginice krajem nedelje idem u Brcko kod tetke...
Hoce li biti uskoro Bilja u Brckom?? Mogla bi sad doci kad ja idem, a i ti zajedno sa njom... Very Happy Very Happy Very Happy

106Fun club - za druzenje - Page 5 Empty Re: Fun club - za druzenje Tue Jul 14, 2009 2:51 am

gaga88

gaga88
Naucio da pise

Mislim da Bilja nece skoro za brcko, 15. idu na more i dole ostaju do 15. avgusta....bilo bi bas lepo ali neki drugi put....

107Fun club - za druzenje - Page 5 Empty Re: Fun club - za druzenje Tue Jul 14, 2009 2:58 am

Aleksandar G.

Aleksandar G.
Novajlija

Ma salim se! Znam ja to nego sam namerno to rekao...Kako negostuje kad sam ja tamo...Kad cemo na onaj izlet u Trsic?? Very Happy Very Happy Very Happy Vec jednom da se upoznamo??
Ili ako ces skoro za BG ja cu isto biti...

108Fun club - za druzenje - Page 5 Empty Re: Fun club - za druzenje Tue Jul 14, 2009 3:03 am

gaga88

gaga88
Naucio da pise

taj izlet u Trsic je jako primamljiv, to bi bilo odlicno....
pa ne znam da li cu za Bg, nemam nista u planu ali ko zna, mozda mi nesto iskrsne...
Ako ostanem da studiram u Bg bice prilike da se upoznamo... A sta radis kad ides za Bg?

109Fun club - za druzenje - Page 5 Empty Re: Fun club - za druzenje Tue Jul 14, 2009 3:05 am

Aleksandar G.

Aleksandar G.
Novajlija

Uh to bi bilo ne odlicno nego extra...
Pa sto?? Nije valjda da ces se prebaciti negde??
Pa neznam kad cu ovih dana bi trebalo..Sto pitas??

110Fun club - za druzenje - Page 5 Empty Re: Fun club - za druzenje Tue Jul 14, 2009 3:13 am

gaga88

gaga88
Naucio da pise

Pa razmisljala sam da se prebacim na NS al to cemo videti jos....u svakom slucaju kada budem dolazila da polazem mozemo da se upoznamo....
ma onako pitam, da ne trazis mozda stan?

111Fun club - za druzenje - Page 5 Empty Re: Fun club - za druzenje Tue Jul 14, 2009 3:16 am

Aleksandar G.

Aleksandar G.
Novajlija

Naravno!Imas moj broj pa mi javi kad budes isla za BG...
Sto pitas?? Hoces da zivimo zajedno??
hahahaha

112Fun club - za druzenje - Page 5 Empty Re: Fun club - za druzenje Tue Jul 14, 2009 3:19 am

gaga88

gaga88
Naucio da pise

sta se cepas kolega? pitala sam te da bi ti dala neki savet sto se tice stanova a ti odmah hoces da zivis samnom.... c(=

113Fun club - za druzenje - Page 5 Empty Re: Fun club - za druzenje Tue Jul 14, 2009 3:22 am

Aleksandar G.

Aleksandar G.
Novajlija

Pa onako! Smejem se onome sto sam ja napisao...
Sto da ne bih...Pa ko ne bi ziveo sa tobom??
Pa mogla bi mi dati par saveta u nekom kaficu u knez mihajlovoj po mogucnosti... Very Happy Very Happy

114Fun club - za druzenje - Page 5 Empty Re: Fun club - za druzenje Tue Jul 14, 2009 3:30 am

gaga88

gaga88
Naucio da pise

mnogi ne bi ziveli samnom, ko me ne zna skupo bi me platio Very Happy
naravno kolega to bi bilo idealno mesto za davanje saveta...
a sad ozbiljno, jesi nasao neki stan, sa kim ces da zivis?

115Fun club - za druzenje - Page 5 Empty Re: Fun club - za druzenje Tue Jul 14, 2009 3:34 am

Aleksandar G.

Aleksandar G.
Novajlija

Onda smo se dogovorili...
Evo ozbiljno: Pa sestra mi je u BG-u ali ona zivi sa deckom...Tako da neverujem da cu sa njom...Verovatno cu traziti neki stan za sebe...

116Fun club - za druzenje - Page 5 Empty Re: Fun club - za druzenje Tue Jul 14, 2009 3:39 am

gaga88

gaga88
Naucio da pise

dobro dobro....pa ti ne znas sa kim ces da zivis pa odmah tu kao ja tebe pitam da zivim zajedno, ali skuzila sam te odmah Very Happy c(=

117Fun club - za druzenje - Page 5 Empty Re: Fun club - za druzenje Tue Jul 14, 2009 3:42 am

Aleksandar G.

Aleksandar G.
Novajlija

hahahaha
Ovako sam se smejao kada sam procitao ovaj tvoj poslednji post....

lol!

Al si "luda" koleginice... c(=

118Fun club - za druzenje - Page 5 Empty Re: Fun club - za druzenje Tue Jul 14, 2009 3:44 am

gaga88

gaga88
Naucio da pise

pa volim ja tako da zasmejavam ljude, sta da radim to mi je u krvi....
luda, ma nisam luda jos sam ludja.... Fun club - za druzenje - Page 5 740495

119Fun club - za druzenje - Page 5 Empty Re: Fun club - za druzenje Tue Jul 14, 2009 3:46 am

Aleksandar G.

Aleksandar G.
Novajlija

Nisam ja to mislio, ali tako je ispalo po mojim postovima!
Fun club - za druzenje - Page 5 740495 cool


Nema veze sad je kasno da se vadim...

120Fun club - za druzenje - Page 5 Empty Re: Fun club - za druzenje Tue Jul 14, 2009 3:50 am

gaga88

gaga88
Naucio da pise

kolega sve si sam rekao...nemam sta da dodam osim da se slazem sa tobom Very Happy

121Fun club - za druzenje - Page 5 Empty Re: Fun club - za druzenje Tue Jul 14, 2009 3:53 am

Aleksandar G.

Aleksandar G.
Novajlija

Znam, znam... Very Happy


I sta cemo sad??

122Fun club - za druzenje - Page 5 Empty Re: Fun club - za druzenje Tue Jul 14, 2009 3:55 am

gaga88

gaga88
Naucio da pise

znam nema nade znam idu zime..... Very Happy
kolega jel ti rece da si bio na neko fudbalu?

123Fun club - za druzenje - Page 5 Empty Re: Fun club - za druzenje Tue Jul 14, 2009 4:00 am

Aleksandar G.

Aleksandar G.
Novajlija

samo nocas da sam tvoja pa za uvek ostavi me Very Happy

https://www.youtube.com/watch?v=7vv8ItmhSBw

Jesam bio sam! Sto pitas??

124Fun club - za druzenje - Page 5 Empty Re: Fun club - za druzenje Tue Jul 14, 2009 4:06 am

gaga88

gaga88
Naucio da pise

Fun club - za druzenje - Page 5 19923 Fun club - za druzenje - Page 5 19923 Fun club - za druzenje - Page 5 19923 Fun club - za druzenje - Page 5 19923
ma onako pitam, to neki turnir, jel i ti igras ili samo gledas?
a kako komentarises ronaldov prelazak u real?

125Fun club - za druzenje - Page 5 Empty Re: Fun club - za druzenje Tue Jul 14, 2009 4:09 am

Aleksandar G.

Aleksandar G.
Novajlija

I igram i gledam....Turnir je!
Nikako...Ne volim Ronalda, a Real mrzim! BARCA je moj klub


P.S. Sto pitas za C.Ronalda??

Sponsored content



Back to top  Message [Page 5 of 6]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Similar topics

-

» Fun - club , druzimo se

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum