Zvezde Granda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zvezde Granda

Official forum Zvezde Granda.


You are not connected. Please login or register

Fun club - za druzenje

+9
Svrca
SpammerGod
Gaga
zana-zaklina
Brenda
odzambas
Sanci
gaga88
vipcurlic
13 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down  Message [Page 4 of 6]

76Fun club - za druzenje - Page 4 Empty Re: Fun club - za druzenje Tue Jul 07, 2009 2:41 am

Brenda

Brenda
Novajlija

Pristizu ljudi to mi se svidja...pa gdje si bre Puckice, nema te 100 godina... Smile
Tesko da cemo povratiti ono sto smo imali, ali mozda djelic toga povratimo, ako se potrudimo.

77Fun club - za druzenje - Page 4 Empty Re: Fun club - za druzenje Tue Jul 07, 2009 2:44 am

Puckica

Puckica
Novajlija

Ma tu sam ja navratim povremeno-nego vidim svuda mrtvo more-zavladala neka nenormalna tisina-pa nemam sta a ni s kim da piskaram!!!Kod tebe sta se radi???

78Fun club - za druzenje - Page 4 Empty Re: Fun club - za druzenje Tue Jul 07, 2009 2:51 am

Brenda

Brenda
Novajlija

Kod mene nista posebno..klasika. Zivotarim, tek zato sto moram...salim se Smile gura se nekako.
Ma svuda zavladal tisina, ne znam sta je ovo, a ko zna do kada ce meni htjeti da ulazi na ovaj forum, pa bih da iskoristim...ccc...ali sto rece Ognjen dzaba,dzaba kad nema nikoga Shocked

79Fun club - za druzenje - Page 4 Empty Re: Fun club - za druzenje Tue Jul 07, 2009 2:55 am

Puckica

Puckica
Novajlija

Ne mogu da verujem da smo same ovde-pa gde su ostali!!!???Gaga,Zana,Svrca,Alexandar,obe anci?????
Mislim ovo je tragicno....tesko da cemo postici da nesto povratimo...ja sutra nejverovatnije idem u selo i vracam se za 5-6 dana!!!

80Fun club - za druzenje - Page 4 Empty Re: Fun club - za druzenje Tue Jul 07, 2009 3:03 am

Brenda

Brenda
Novajlija

Stvarno gdje se izgubila Anchi, od nje ni traga ni glasa, a Anchyyy mislim da ne zna za ovaj forum, uopste..
Gaga je sad iz setnje, ali ne moze sa moba da udje..nidje veze.
Ma ovdje ce nastati rasulo, vidim ja, svi cemo negdje otici i to je to, ali sta da se radi, NEKAD smo se fino druzili, i nek nas to tjesi. Admin je kriv za sve!!!! Smile

81Fun club - za druzenje - Page 4 Empty Re: Fun club - za druzenje Tue Jul 07, 2009 3:05 am

Puckica

Puckica
Novajlija

U pravu si...ali tako je nazalost...Nego dobro-KO ZNA ZASTO JE TO DOBRO!!! Nista se u zivotu ne desava bez razloga...ali stvarno nam je bilo super!!!

82Fun club - za druzenje - Page 4 Empty Re: Fun club - za druzenje Tue Jul 07, 2009 3:13 am

Brenda

Brenda
Novajlija

I da,da ta cuvena recenica, KO ZNA ZASTO JE TO DOBRO Very Happy mozda uopste nije dobro,ali ko zna, mozda se i desava iz nekog razloga..samo ga ja ne vidim..ili mozda vidim, da se polako pocnemo odvikavati od neta i foruma Smile

83Fun club - za druzenje - Page 4 Empty Re: Fun club - za druzenje Tue Jul 07, 2009 3:19 am

Puckica

Puckica
Novajlija

Pa jedino zbog toga je pozitivno-ali imam utisak da ce nam biti izuzetno dosadno-posto meni vec jeste...a i kada se setimm onih davnih vremena,prosto mi se place,nego dobro-ipak imamo ovaj,bar negde da navratimo!!!!Laku noc odoh sada-moram!!!!

84Fun club - za druzenje - Page 4 Empty Re: Fun club - za druzenje Tue Jul 07, 2009 3:27 am

Brenda

Brenda
Novajlija

Imam osjecaj, da na ovaj forum svi navratimo u razlicito vrijeme i nikako da se pohvatamo,a bas smo se fino druzili, ali...uvijek postoji neko ALI koje srecu kvari.
Laku noc Puckice! Fun club - za druzenje - Page 4 506329

P.S. Ja cekam Jecu mozda navrati i ona malo...mada cekam je jos malo jer moram rano da ustanem Rolling Eyes

85Fun club - za druzenje - Page 4 Empty Re: Fun club - za druzenje Tue Jul 07, 2009 7:13 am

bezzdno


Novajlija

Jooj bre pa gde baš večeras svugde da me čekaš?
Sad dok ti se izvinim na svim meridijanima ... mwa
Objasnih ti tamo na pp, da se ne ponavljam.

Evo probaću u neko svrsishodno vreme večeras da te, i ostale, nadjem na nekom od sastajališta.Osećam da se tebi sajt otvoriti neće...

A gagu razumem, čitavu večnost preko moba traje ulazak na ovaj forum

Valjda će se ova banda raspuštena okupiti ponovo (a tamo nas "rasturiše" u vrlo interesantnom trenutku...Ko zna šta bismo sve od ghosta iščačkali)



Last edited by bezzdno on Sat Jul 11, 2009 5:54 am; edited 1 time in total

86Fun club - za druzenje - Page 4 Empty Re: Fun club - za druzenje Tue Jul 07, 2009 6:33 pm

gaga88

gaga88
Naucio da pise

@Jeco bas mi je drago da me neko razume....mislim da je vecnost mala koliko treba da se udje....ali iskreno se nadam da cu od sledece sedmice moci da idem i preko racunara u kasne sate pa ocekujem da se svi pojavite...ova sedmica vam je slobodna, samo da znate.... Fun club - za druzenje - Page 4 740495

87Fun club - za druzenje - Page 4 Empty Re: Fun club - za druzenje Wed Jul 08, 2009 2:19 am

bezzdno


Novajlija

Hahaha znači godišnji do ponedeljka. Je l plaćeni ili?
Ma pauziramo mi već neko vreme haha.
Montenegro women, za promjenu, danas ne može da se uloguje hahahaha Mukica...

88Fun club - za druzenje - Page 4 Empty Re: Fun club - za druzenje Sun Jul 12, 2009 8:41 pm

gaga88

gaga88
Naucio da pise

samo da vas podsetim da je sutra ponedeljak i da morate da se javite na posao tj. na forum....ko se ne javi 30% od plate odmah.... Very Happy

89Fun club - za druzenje - Page 4 Empty Re: Fun club - za druzenje Mon Jul 13, 2009 3:19 am

SpammerGod

SpammerGod
Admin
Admin

Evo javljam se ... Very Happy

https://zvezde-granda.forumotion.net

90Fun club - za druzenje - Page 4 Empty Re: Fun club - za druzenje Mon Jul 13, 2009 3:36 am

gaga88

gaga88
Naucio da pise

Spamy kao prvog koji se javio nagradicemo te, mada jos uvek ne znamo koja ce nagrada biti u toku ali bice sigurno nesto lepo.... Very Happy

91Fun club - za druzenje - Page 4 Empty Re: Fun club - za druzenje Mon Jul 13, 2009 5:25 am

bezzdno


Novajlija

S obzirom da na ovu platu vrlo ozbiljno računam, sign me in.

92Fun club - za druzenje - Page 4 Empty Re: Fun club - za druzenje Mon Jul 13, 2009 3:46 pm

gaga88

gaga88
Naucio da pise

Jeco ne brini se upisana si a kao druga koja si se javila dobices i mali bonus.....sledeci ko se javi ce isto dobiti mali bonus..... Very Happy

93Fun club - za druzenje - Page 4 Empty Re: Fun club - za druzenje Mon Jul 13, 2009 5:20 pm

SpammerGod

SpammerGod
Admin
Admin

Opet ja i cekam moju nagradu Very Happy moze i Fun club - za druzenje - Page 4 506329 haha svejedno mi je ^^

https://zvezde-granda.forumotion.net

94Fun club - za druzenje - Page 4 Empty Re: Fun club - za druzenje Mon Jul 13, 2009 5:27 pm

gaga88

gaga88
Naucio da pise

do kraja dana cete dobiti nagradu nista se ne sekirajte..... za pocetak moze i Fun club - za druzenje - Page 4 506329

95Fun club - za druzenje - Page 4 Empty Re: Fun club - za druzenje Mon Jul 13, 2009 7:52 pm

SpammerGod

SpammerGod
Admin
Admin

Cekamo cekamo ^^ Very Happy

https://zvezde-granda.forumotion.net

96Fun club - za druzenje - Page 4 Empty Re: Fun club - za druzenje Mon Jul 13, 2009 11:06 pm

Svrca


Novajlija

Pozdrav svima bounce evo i mene,imam samo vremena da se javim.... No

97Fun club - za druzenje - Page 4 Empty Re: Fun club - za druzenje Tue Jul 14, 2009 12:14 am

SpammerGod

SpammerGod
Admin
Admin

Pozz Svrca... Smile Kad nadjes vremena ili kad ga budes imala kazi nam da budemo tu!Very Happy

https://zvezde-granda.forumotion.net

98Fun club - za druzenje - Page 4 Empty Re: Fun club - za druzenje Tue Jul 14, 2009 1:53 am

gaga88

gaga88
Naucio da pise

ja sam kao htela da organizujem neko okupljanje a ni mene nije bilo....mozda uskoro jos neko(citaj Jeca ili mozda brenda) dodje....
Spamy znam da sam ti obecala nesto u toku dana ali taj dan je prosao al nije ni sad kasno.... :-* :-* :-*

99Fun club - za druzenje - Page 4 Empty Re: Fun club - za druzenje Tue Jul 14, 2009 2:26 am

Aleksandar G.

Aleksandar G.
Novajlija

Dobro vece ili bolje dobro jutro! Jel ima nekoga??

100Fun club - za druzenje - Page 4 Empty Re: Fun club - za druzenje Tue Jul 14, 2009 2:31 am

gaga88

gaga88
Naucio da pise

kolega evo ja sam tu....ali izgleda da nikoga vise nema...mada i sta ce nam ko Fun club - za druzenje - Page 4 740495

Sponsored content



Back to top  Message [Page 4 of 6]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Similar topics

-

» Fun - club , druzimo se

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum