Zvezde Granda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zvezde Granda

Official forum Zvezde Granda.


You are not connected. Please login or register

Fun club - za druzenje

+9
Svrca
SpammerGod
Gaga
zana-zaklina
Brenda
odzambas
Sanci
gaga88
vipcurlic
13 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down  Message [Page 3 of 6]

51Fun club - za druzenje - Page 3 Empty Re: Fun club - za druzenje Sat Jul 04, 2009 3:46 am

zana-zaklina

zana-zaklina
Novajlija

Ja samo virnem ovde Puckice, i pogledam da li ima nekoga, ali danas nesto slabo!

52Fun club - za druzenje - Page 3 Empty Re: Fun club - za druzenje Sat Jul 04, 2009 6:34 am

bezzdno


Novajlija

Covek sto zapocne treba i da zavrsi. Nocna smena okoncana. Over and out

53Fun club - za druzenje - Page 3 Empty Re: Fun club - za druzenje Sat Jul 04, 2009 4:37 pm

vipcurlic

vipcurlic
Admin
Admin

Pa, navika je cudna stvar, jos se vrte na starom forumu, mada , nemam nista protiv, bitno je da smo mi napravili mesto gde mozemo kad se onaj forum ugasi.Nista ne smeta da postoji Surprised

54Fun club - za druzenje - Page 3 Empty Re: Fun club - za druzenje Sat Jul 04, 2009 10:18 pm

gaga88

gaga88
Naucio da pise

Puckice nemoj nas lagati....znas ti na sta smo mi mislile....a zanimljivijeg razgovora od tebe ne postoji, veruj mi..... Very Happy

55Fun club - za druzenje - Page 3 Empty Re: Fun club - za druzenje Sat Jul 04, 2009 10:23 pm

gaga88

gaga88
Naucio da pise

samo ti cuti...ja sad moram da idem....kuliras me ovde, kuliras me na fb...neka neka....zar sam ja to zasluzila...strasno.... c(=

56Fun club - za druzenje - Page 3 Empty Re: Fun club - za druzenje Sat Jul 04, 2009 10:24 pm

Puckica

Puckica
Novajlija

Ja nikada ne lazem...a vi se smirite malo,ko zna ko sve cita ovo Cool
!!!! inace hvala na komplimentu!!! ne znam kako si to zakljucila, sta se radi kod tebe Question Question Question
Pa gde pobeze sad??? a zasto te kuliram na fb???

57Fun club - za druzenje - Page 3 Empty Re: Fun club - za druzenje Sat Jul 04, 2009 10:28 pm

gaga88

gaga88
Naucio da pise

moras da platis nase cutanje...inace nista od toga.... Fun club - za druzenje - Page 3 740495
kako sam zakljucila....pa ti si prica za tebe i to jako zanimljiva....
nema na cemu....
inace sad odoh da se spremam...ubice me ove moje jer cu zakasniti...a nazalost preko moba ne mogu jer mi ulazi pola sata....tako da pozdrav za sve koji budu dosli posle mene i za tebe pozdrav..... bye

58Fun club - za druzenje - Page 3 Empty Re: Fun club - za druzenje Sat Jul 04, 2009 10:35 pm

Puckica

Puckica
Novajlija

pa dobro....platicu Mad Mad
jbg.ja i moj dugacak jezik....kazite samo koliko!!!!
Pozdrav-lepo se provedi-popi nesto i za mene pa se cujemo Smile cool bye

59Fun club - za druzenje - Page 3 Empty Re: Fun club - za druzenje Sun Jul 05, 2009 4:56 am

bezzdno


Novajlija

vipcurlic wrote:Pa, navika je cudna stvar, jos se vrte na starom forumu, mada , nemam nista protiv, bitno je da smo mi napravili mesto gde mozemo kad se onaj forum ugasi.Nista ne smeta da postoji Surprised
Krivo je mooree! Very Happy

60Fun club - za druzenje - Page 3 Empty Re: Fun club - za druzenje Mon Jul 06, 2009 3:18 am

Brenda

Brenda
Novajlija

Aha, druzite se meni iza ledja, je li tako?! Khm...niko ni da zovne na zurku... Sad salim se, slucajno pokusah da udjem, kad hoce, jupiii, ali ne znam do kad ce izdrzati..
Nije bilo Bilje veceras u emisiji, bas bedak.. Crying or Very sad

61Fun club - za druzenje - Page 3 Empty Re: Fun club - za druzenje Mon Jul 06, 2009 5:39 am

bezzdno


Novajlija

lol! Moj topli predlog ti je da se uloguješ i ne mrdaš odavde do daljnjeg!Kad ja naidjem žive duše nema, tamo sam se u tebe bar uzdala... Mada gaga izgleda ima buran vikend Fun club - za druzenje - Page 3 19923
A da je žurka, hm...

NP nisam gledala i još se nerviram cimaću se po netu da tražim emisiju... Ovako videh tamo u komentarima da ič propustila nisam. Nadam se da razlog neprisustva nije ozbiljan

62Fun club - za druzenje - Page 3 Empty Re: Fun club - za druzenje Mon Jul 06, 2009 4:57 pm

Brenda

Brenda
Novajlija

Jeco mislim da je problem ipak do tebe, ne do nas, jer izaberes bas fin termin za dolazak na forum Laughing
A Gaga ne moze sa moba da udje na ovaj forum, pa zato izostaje, ajde necemo joj pisati neopravdane, neka je jos malo...ccc
A NP bolje sto nisi gledala, samo bi se nervirala...nisi nista propustila vjeruj mi.
I ja se nadam, da ce sve biti u redu!

63Fun club - za druzenje - Page 3 Empty Re: Fun club - za druzenje Mon Jul 06, 2009 9:47 pm

gaga88

gaga88
Naucio da pise

Evo mene....sta me samo prozivate....imam i ja dusu....ccccc.....a gde ste sada vi? Da cujem, ima li koga? c(=

64Fun club - za druzenje - Page 3 Empty Re: Fun club - za druzenje Mon Jul 06, 2009 9:50 pm

SpammerGod

SpammerGod
Admin
Admin

Ima Spamya Very Happy

https://zvezde-granda.forumotion.net

65Fun club - za druzenje - Page 3 Empty Re: Fun club - za druzenje Mon Jul 06, 2009 9:54 pm

gaga88

gaga88
Naucio da pise

dosta....ne trazim previse.... Very Happy

66Fun club - za druzenje - Page 3 Empty Re: Fun club - za druzenje Mon Jul 06, 2009 9:55 pm

SpammerGod

SpammerGod
Admin
Admin

Haha i ne trebas Gago Very Happy Kako si ti inace?? Sta radis??

https://zvezde-granda.forumotion.net

67Fun club - za druzenje - Page 3 Empty Re: Fun club - za druzenje Mon Jul 06, 2009 10:01 pm

gaga88

gaga88
Naucio da pise

Pa dobro sam, nisam lose.... a ne radim nista, smaram se nesto, ne znam sta da radim, ubih se od dosade...Ti?

68Fun club - za druzenje - Page 3 Empty Re: Fun club - za druzenje Mon Jul 06, 2009 10:02 pm

SpammerGod

SpammerGod
Admin
Admin

Ma ja sam dobro, ovaj ma da smaramo se previse, slabo vreme i nidje a se izadje :/

https://zvezde-granda.forumotion.net

69Fun club - za druzenje - Page 3 Empty Re: Fun club - za druzenje Mon Jul 06, 2009 10:06 pm

gaga88

gaga88
Naucio da pise

a svi se nesto smaraju, ne znam sta je ovo! Valjda ce se vreme prolepsati, pa onda moze da se ide na bazen i vreme brze prolazi i dobijas osecaj da je leto...a ovako uzas...

70Fun club - za druzenje - Page 3 Empty Re: Fun club - za druzenje Mon Jul 06, 2009 11:37 pm

Brenda

Brenda
Novajlija

Evo ja se ne smaram...ohoho..meni je uvijek zanimljivo Cool ccc...
Ima li koga?

71Fun club - za druzenje - Page 3 Empty Re: Fun club - za druzenje Mon Jul 06, 2009 11:50 pm

zana-zaklina

zana-zaklina
Novajlija

Evo mene, samo nikako da se skupimo!

72Fun club - za druzenje - Page 3 Empty Re: Fun club - za druzenje Mon Jul 06, 2009 11:58 pm

Brenda

Brenda
Novajlija

Pa ne znam sta je ovo, udjem posle 10 dana i nema nikoga Crying or Very sad ali dobro, ljeto je kapiram, svi uzivaju, sto je i logicno.. Wink
Zaki kako ide zivot? Smile

73Fun club - za druzenje - Page 3 Empty Re: Fun club - za druzenje Tue Jul 07, 2009 1:53 am

Aleksandar G.

Aleksandar G.
Novajlija

Pozdrav! Jel posecuje neko ovaj forum?? Kada cemo se druziti kao ranije?? Very Happy

74Fun club - za druzenje - Page 3 Empty Re: Fun club - za druzenje Tue Jul 07, 2009 1:56 am

zana-zaklina

zana-zaklina
Novajlija

Bolje da smo tu! Nije mi vise tamo kao nekada! Zdravo Aleks, mada smo ja i ti izgleda sami! A i onaj forum mi nesto koci!

75Fun club - za druzenje - Page 3 Empty Re: Fun club - za druzenje Tue Jul 07, 2009 2:33 am

Puckica

Puckica
Novajlija

Zdravo drustvo evo i mene...sta se radi??? a vidim da je ovaj forum sve poseceniji...to mi se svidja-ako ovako nastavimo mozda cak i povratimo ono sto smo imali pre Very Happy

Sponsored content



Back to top  Message [Page 3 of 6]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Similar topics

-

» Fun - club , druzimo se

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum