Zvezde Granda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zvezde Granda

Official forum Zvezde Granda.


You are not connected. Please login or register

Fun club - za druzenje

+9
Svrca
SpammerGod
Gaga
zana-zaklina
Brenda
odzambas
Sanci
gaga88
vipcurlic
13 posters

Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down  Message [Page 1 of 6]

1Fun club - za druzenje Empty Fun club - za druzenje Wed Jun 24, 2009 11:59 pm

vipcurlic

vipcurlic
Admin
Admin

Ovde pocinjemo

2Fun club - za druzenje Empty Re: Fun club - za druzenje Thu Jun 25, 2009 2:13 am

gaga88

gaga88
Naucio da pise

Drago mi je da ovde pocinjemo....evo da svecano otvorim.....

3Fun club - za druzenje Empty Re: Fun club - za druzenje Thu Jun 25, 2009 3:05 am

Sanci


Novajlija

n kj khn jghnhvhvtnjthg

4Fun club - za druzenje Empty Re: Fun club - za druzenje Thu Jun 25, 2009 3:08 am

odzambas

odzambas
Urednik
Urednik

Pozdrav svim clanovima Biljinog fan kluba!!! Smile

5Fun club - za druzenje Empty Re: Fun club - za druzenje Thu Jun 25, 2009 4:29 am

vipcurlic

vipcurlic
Admin
Admin

Pozdrav i za Sanci - jes da ne razumem taj oblik pisanja ali nema veze

6Fun club - za druzenje Empty Re: Fun club - za druzenje Thu Jun 25, 2009 7:55 am

Brenda

Brenda
Novajlija

Pozdrav odzambas i za tebe Wink
Ohoho pa i Sanci je tu cheers
Ja se registrovah na pogresnom forumu, ali dobro je da sam sad na pravom mjestu...i zasto je kreiran jos jedan forum,koja je poenta da se rastrkamo na dvije strane..hm...

7Fun club - za druzenje Empty Re: Fun club - za druzenje Thu Jun 25, 2009 8:58 am

zana-zaklina

zana-zaklina
Novajlija

Eto i ja sam se ovde registrovala, gde mi je Vip, tu sam i ja! Vidim da je na starom forumu nesto pusto!

8Fun club - za druzenje Empty Re: Fun club - za druzenje Thu Jun 25, 2009 12:53 pm

Gaga

Gaga
Naucio da pise

Pozdrav svim Biljinim fanovima!

9Fun club - za druzenje Empty Re: Fun club - za druzenje Thu Jun 25, 2009 12:54 pm

SpammerGod

SpammerGod
Admin
Admin

Vidim i Brenda i Zana su dosle ovde, fino fino.

https://zvezde-granda.forumotion.net

10Fun club - za druzenje Empty Re: Fun club - za druzenje Thu Jun 25, 2009 2:29 pm

gaga88

gaga88
Naucio da pise

ovaj je bolji...juce kad sam usla na onaj nije bilo podforuma Biljinog tako da sam ga odmah otpisala....

11Fun club - za druzenje Empty Re: Fun club - za druzenje Thu Jun 25, 2009 3:11 pm

SpammerGod

SpammerGod
Admin
Admin

Ma treba bar TOP12 imati svaki kandidat svoj podforum. Razmisljamo o prosirenju al o tome cemo razglabljati kasnije. Za sad je vazno da se naviknemo na ovaj forum i da nastavite sa druzenjem.
Ovaj za sad neznam kako cemo sa urednikom na ovom delu ali svakako na 100 stranica tema zakljucana i postavljate novu.

https://zvezde-granda.forumotion.net

12Fun club - za druzenje Empty Re: Fun club - za druzenje Thu Jun 25, 2009 3:18 pm

gaga88

gaga88
Naucio da pise

pa tamo je bilo svi iz top12 samo nije bilo Bilje, mislim ne znam koji je razlog a nije ni bitno, ovde je bolje....samo da se malo naviknemo na funkcije i tome slicno i bice super.....ma naravno, cim dodjemo do 100 strane nek se zakljucava....

13Fun club - za druzenje Empty Re: Fun club - za druzenje Thu Jun 25, 2009 11:25 pm

gaga88

gaga88
Naucio da pise

Evo teksta Biljine pesme....zahvaljujem se Sanci i Bilji koja je pomogla oko reci koje su nam falile.....
ZASTO ME NEKO NE ZAUSTAVI

Pred tobom nemam vise tajni
Sve manje verujem u nas
Najnesigurniji je vodic duse
Kao i uvek slepa strast
Vise i ne znam sta je ljubav
Mozda sam i poludela
Samnom sve tone cak i ono sto je
Jedino vredelo bezgresno zaceto
Na vrhu talasa
Zasto me neko ne zaustavi
Sve cesce mi se mrak taj dogodi
Suze mi krenu i bez razloga
Put kojim idem nikud ne vodi
Zasto me neko ne zaustavi
Ucini nesto ili kao svi
Pobegni kad me stignu strahovi
A ovaj nocas je na granici
Pred tobom nemam vise tajni
U sebi bol sam gusila
Sve zidove sto podigla sam davno
Bez buke noc je srusila
Vise i ne znam sta je ljubav
Mozda sam i poludela
Samnom sve tone cak i ono sto je
Jedino vredelo bezgresno zaceto
Na vrhu talasa

14Fun club - za druzenje Empty Re: Fun club - za druzenje Fri Jun 26, 2009 12:18 am

Sanci


Novajlija

vipcurlic wrote:Pozdrav i za Sanci - jes da ne razumem taj oblik pisanja ali nema veze

Vip, veliki pozdrav za vas. samo sam isprobavala da li hoce da mi ostavi post jer na onom starom nece zbog slabog interneta.

15Fun club - za druzenje Empty Re: Fun club - za druzenje Fri Jun 26, 2009 12:27 am

vipcurlic

vipcurlic
Admin
Admin

Sad znamo prevod Laughing Laughing . Dobrodosla

16Fun club - za druzenje Empty Re: Fun club - za druzenje Fri Jun 26, 2009 12:43 am

SpammerGod

SpammerGod
Admin
Admin

Jel to u pitanju ista Sanci o kojoj se puno govori i na onom forumu Very Happy??

https://zvezde-granda.forumotion.net

17Fun club - za druzenje Empty Re: Fun club - za druzenje Fri Jun 26, 2009 10:31 am

Sanci


Novajlija

vipcurlic wrote:Sad znamo prevod Laughing Laughing . Dobrodosla

Hvala Vip...

18Fun club - za druzenje Empty Re: Fun club - za druzenje Fri Jun 26, 2009 10:32 am

Sanci


Novajlija

@ SpammerGod - valjda sam ja, ne znam...

19Fun club - za druzenje Empty Re: Fun club - za druzenje Fri Jun 26, 2009 10:48 am

vipcurlic

vipcurlic
Admin
Admin

Samo je jedna Sanci bounce

20Fun club - za druzenje Empty Re: Fun club - za druzenje Fri Jun 26, 2009 2:51 pm

gaga88

gaga88
Naucio da pise

jedna jedinstvena i neponovljiva..... cheers

21Fun club - za druzenje Empty Re: Fun club - za druzenje Sat Jun 27, 2009 1:20 am

Sanci


Novajlija

ma idi begaj..hahaa

22Fun club - za druzenje Empty Re: Fun club - za druzenje Sat Jun 27, 2009 4:51 pm

Svrca


Novajlija

Juuuhhhuuuuuuu evo i mene Very Happy Pozdrav svima Smile hahahaha

23Fun club - za druzenje Empty Re: Fun club - za druzenje Sat Jun 27, 2009 5:07 pm

Gaga

Gaga
Naucio da pise

Bilja je predivna osoba!

24Fun club - za druzenje Empty Re: Fun club - za druzenje Sat Jun 27, 2009 5:12 pm

gaga88

gaga88
Naucio da pise

bas mi je drago sto mnogi shvataju koliko je Bilja dobra osoba.... bounce bounce

25Fun club - za druzenje Empty Re: Fun club - za druzenje Sat Jun 27, 2009 9:31 pm

Puckica

Puckica
Novajlija

Evo i mene da se javim ovde!!!A vi se to i ovde raspisali...bas lepo...ne mogu da vas pohvatam vise na kom ste forumu!!! Very Happy I meni je drago sto ljudi polako kapiraju da je Bilja divna!!! Cool

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 6]

Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Similar topics

-

» Fun - club , druzimo se

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum