Zvezde Granda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zvezde Granda

Official forum Zvezde Granda.


You are not connected. Please login or register

Pesme ovogodisnjih kandidata na zajednickom CD

+2
Nadyaa
vipcurlic
6 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

vipcurlic

vipcurlic
Admin
Admin

Komentarisemo ono sto su nam spremili

Nadyaa

Nadyaa
Naucio da pise

sve su mi pjesme koliko toliko ok..ali cecina mi je strasna..bgmi i krivo mi je i zao sto joj nisu dobru pjesmu..onakav talenat..bgmi razocarenje..jadna ceca

Gox

Gox
Urednik
Urednik

Sasa Kapor - odlicno otepevano, pesma hit. Mislim da on zasluzuje mnogo bolju pesmu. Sa onakvim glasom. Najbolja produkcija!

Milena Ceranic - odlican refren, strofe labave. Pesma bez dinamike...

Slobodan Vasic - jako lepa i neobicna. Tekst strofa mi se ne svidja, refren je zlatan...

Aleksandra Bursac - odlicna pesma, otisla je u prave ruke. Zameram Opacicu sto nije napisao i drugu strofu, a ne ponovio i prvu. Text je lep, muzika poput magije...

Milan Topalovic - poprilicno jak tekst, sto mi je cudno za Aspirince. Mada ima nesto sto mi se ne uklapa, jos nisam prokuzio sta. Ali uskoro cu. Cim na Netu bude izasao cd rip...

Svetlana Tanasic - moram da priznam da nisam obratio paznju na celu pesmu, jer je moj bata saznao da je imao 54/60 poena na prijemnom. Pa smo malo pricali o tome. Ali sam uspeo odslusati kraj pesme, i lepo otpevano. Pesma je nesto cudno i neobicno, i trebace malo vise vremena da pesma slegne...

Jovan Stefanovic - odlicna muzika, odlicna produkcija, tekst refrena solidan. I mrzim kad su prateci vokali toliko glasni, da se glas pevaca ne razume.

Biljana Secivanovic - odlican text, skroman aranzman. Lepo otpevano, mada me na nekog podseca. Saznacu na koga. Refren je mogao da se dinamicnije zavrsi, a ne onako priguseno, kao da je neko secnuo i kraj.

Darko Lazic - odlicna pesma. Pravi narodnjak. Prijatna za slusati. Tekst jako lep...

Nadezda Biljic - osrednje strofe, refren katastrofalan, muzika prosek, produkcija prosek. Onakav refren lici na pesme devedesetih koje je gospodin Brajovic vec nekoliko puta osudio. Sramota je dati devojci koja tako dobro peva ovakvu pesmu. A pritom su joj usminkali i istovremeno unakazili glas.

Nebojsa Vojvodic - lepa pesma. Lezi mu. Onako lagana je, bas kako meni prija. Mindjusa mu je pravo osvezenje u stajlingu, delovao je potpuno drugacije. Nebojsa mi je bio jedan od najomrazenijih likova sa ZG, sad mi je jedan od jacih...

Jelena Kostov - nije losa pesma, koliko refren. Prica ima sustinu, ali je na los nacin iskazana. U jednoj stofi ima previse reci i deluju nabacano i kvare utisak. Fali mi dinamika. Glas joj je mnogo bolji...


Zamislimo da smo na festivalu, pa ocenjujemo... Very Happy
1 poen Nadezda Biljic
2 poena Jelena Kostov
3 poena Jovan Stefanovic
4 poena Milena Ceranic
5 poena Milan Topalovic
6 poena Svetlana Tanasic
7 poena Sasa Kapor
8 poena Biljana Secivanovic
9 poena Nebojsa Vojvodic
10 poena Darko Lazic
11 poena Slobodan Vasic
12 poena Aleksandra Bursac

Toliko od mene Very Happy

vipcurlic

vipcurlic
Admin
Admin

Mogu samo reci Nadyaa da se po tvom komentaru vidi koliko si mlada, a nama koji odavno nismo culi kvalitetnu pesmu nekih "drugih" vremena , ova pesma pada kao lek na dusu, u vremenu u kom si ti odrastala tog ili ovog, stila nije bilo pa ne cudi sto u njoj ne mozes da cujes "vrednost" . To bi isto bilo kao kad bi neko rekao ,jadan Djordje Marjanovic zbog Romane ili Zlatko Pejakovic zbog Cergi...Lola Novakovic, Bisera,Jadranka Stojakovic...Nemoj moj komentar uzeti za zlo, ne moze se ocekivati od mladje generacije da vide i cuju ono sto mi matori vidimo odmah jer smo imali privilegiju da zivimo u jedno drugo i jako kvalitetno vreme muzicke scene, da sa tim rastemo, zrimo, provodimo vreme i vreme, besane noci..

Allem

Allem
Urednik
Urednik

Biljana Secivanovic - odlican text, skroman aranzman. Lepo otpevano, mada me na nekog podseca. Saznacu na koga. Refren je mogao da se dinamicnije zavrsi, a ne onako priguseno, kao da je neko secnuo i kraj.

Da nije na Donnu Aress ???

Gox

Gox
Urednik
Urednik

e jeste u pravu si...
svaka cast Very Happy Very Happy Very Happy

Allem

Allem
Urednik
Urednik

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy I mene je odmah na nju posjetilo Wink

Sasa Kapor - On sa svojim glasom zasluzuje mnogo bolju pjesmu... Ove podsjeca na Milana Stankovica.. On je to odlicno otpjevao, ali pjesma nije za njega... Trenutno je hit, ali koliko ce se slusati niko ne moze tvrditi

Milena Ceranic - Samo mi se refren svidja

Slobodan Vasic - Muzika super, strofe takodjer veoma dobre, a refren ubjedljivo najbolji... Pjesma kao stvorena za Slobodana...

Aleksandra Bursac - Pjesma - bajka... Zaista, fenomenalno.. Saskin glas se savrseno uklapa u ovu slatku pjesmicu.. Niko ne bi bolje otpjevao ovu pjesmu

Milan Topalovic - Pjesma ima prejak tekst, muzika dobra...

Svetlana Tanasic - Ona je zasluzila bolju pjesmu... Refren je veoma los.. Barem po meni

Jovan Stefanovic - Strofa je dobra, refren nije los... Ne svidja mi se ono njegovo "uuuuu" ... Iako mi u refrenu nesto nije jasno, nisam ga uopste skuzio... Trenutno je hit, vidjecemo dalje..

Biljana Secivanovic - Strofa i refren veoma dobri.. Podsjeca na Donu Ares...

Darko Lazic - Pjesma super.. Pravi narodnjak, niko ne bi ovo otpjevao kao Darko.. Strofe veoma jake, refren jos jaci... Extra... Hit je sad i hit ce uvijek i biti...

Nadezda Biljic - Jedna od najlosijih pjesama... Sve je lose... Zasluzila je bolje..

Nebojsa Vojvodic - Veoma lijepa pjesma koja njemu lezi... Mislim da je ovo jedna od onih pjesama koje na pocetku ne odjeknu najbolje, ali poslije budu veliki hit.. Sve sto je vise slusam sve vise mi se svidja... Tekst i muzika fenomenalni..

Jelena Kostov - Refren, uzas.. Strofe malo bolje.. I ona je trebala dobiti bolju pjesmu...



1. Nadezda Biljic
2. Svetlana Tanasic
3. Jelena Kostov
4. Jovan Stefanovic
5. Milena Ceranic
6. Milan Topalovic
7. Sasa Kapor
8. Biljana Secivanovic
9. Slobodan Vasic
10. Aleksandra Bursac
11. Darko Lazic
12. Nebojsa Vojvodic


Malo izmjene... Ova pjesma mi nikada nece dosaditi Wink



Last edited by Allem on Mon Jun 29, 2009 3:09 am; edited 1 time in total

sammy_zlatnik

sammy_zlatnik
Urednik
Urednik

1.Nadezda Biljic
2.Milan Topalovic
3.Svetlana Tanasic
4.Sasa Kapor
5.Nebojsa Vojvodic
6.Biljana Secivanovic
7.Jovan Stefanovic
8.Jelena Kostov
9.Darko Lazic
10.Milena Ceranic
11.Slobodan Vasic
12.Aleksandra Bursac

sve su pjesme dobre,samo mi se jedna ne svidja ali ne bih o tome..a zna se koja mi je najbolja.. Very Happy Very Happy Very Happy

dunja

dunja
Naucio da pise

1 Nadezda
2 Svetlana
3 Nebojsa
4 Jelena
5 Milan
6 Milena
7 Bilja
8 Sasa
9 Darko
10 Aleksandra
11 Joca
12 Slobo

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum