Zvezde Granda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zvezde Granda

Official forum Zvezde Granda.


You are not connected. Please login or register

Nova pesma - Nisam bila spremna

+4
Nadyaa
sammy_zlatnik
waxy
vipcurlic
8 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Nova pesma - Nisam bila spremna Empty Nova pesma - Nisam bila spremna Thu Jun 25, 2009 12:14 am

vipcurlic

vipcurlic
Admin
Admin

Jelenina nova pesma - odnosno refren pesme za sada

2Nova pesma - Nisam bila spremna Empty Re: Nova pesma - Nisam bila spremna Thu Jun 25, 2009 3:35 am

waxy

waxy
Napisao pesmu

pesma mi se bas svidja, prvenstveno njen glas, ovim je samo dokazala da je zasluzila finale Smile

3Nova pesma - Nisam bila spremna Empty Re: Nova pesma - Nisam bila spremna Fri Jun 26, 2009 4:45 pm

sammy_zlatnik

sammy_zlatnik
Urednik
Urednik

pored aleksandrine njezina pjesma mi je isto jedna od najboljih.. Nova pesma - Nisam bila spremna 19923

4Nova pesma - Nisam bila spremna Empty Re: Nova pesma - Nisam bila spremna Fri Jun 26, 2009 8:04 pm

Nadyaa

Nadyaa
Naucio da pise

svidja mi se pjesma Wink

5Nova pesma - Nisam bila spremna Empty Re: Nova pesma - Nisam bila spremna Sun Jun 28, 2009 2:01 am

*KeKaa-KeeXy*

*KeKaa-KeeXy*
Urednik
Urednik

NISAM BILA SPREMNA

https://www.youtube.com/user/KeeXy001

6Nova pesma - Nisam bila spremna Empty Re: Nova pesma - Nisam bila spremna Sun Jun 28, 2009 4:45 pm

Gox

Gox
Urednik
Urednik

glupost

7Nova pesma - Nisam bila spremna Empty Re: Nova pesma - Nisam bila spremna Sun Jun 28, 2009 5:13 pm

sammy_zlatnik

sammy_zlatnik
Urednik
Urednik

gox kako to mozes reci..nije glupost..dobra je pjesma..

8Nova pesma - Nisam bila spremna Empty Re: Nova pesma - Nisam bila spremna Sun Jun 28, 2009 10:36 pm

dunja

dunja
Naucio da pise

U pocetku mi se nije svidjala,ali je dobra pesma.Drugaciji je utisak kada se pesma cuje cela

9Nova pesma - Nisam bila spremna Empty Re: Nova pesma - Nisam bila spremna Mon Jun 29, 2009 2:42 am

waxy

waxy
Napisao pesmu

svidja mi se pesma, ritmicna je Smile

10Nova pesma - Nisam bila spremna Empty Re: Nova pesma - Nisam bila spremna Thu Jul 02, 2009 4:30 pm

Nevena94


Novajlija

Xaxaxa eto mene na snimku lol! ... Inace pesma je vrh Nova pesma - Nisam bila spremna 19923

11Nova pesma - Nisam bila spremna Empty Re: Nova pesma - Nisam bila spremna Thu Jul 02, 2009 4:34 pm

sammy_zlatnik

sammy_zlatnik
Urednik
Urednik

gdje si na snimku??

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum