Zvezde Granda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zvezde Granda

Official forum Zvezde Granda.


You are not connected. Please login or register

Zabavna strana- druzimo se

+10
Danica
Allem
PLAVUSICA_NP
Nadyaa
Tanja 17
SpammerGod
Nana
odzambas
Milly94
vipcurlic
14 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down  Message [Page 3 of 5]

51Zabavna strana- druzimo se - Page 3 Empty Re: Zabavna strana- druzimo se Sat Jun 27, 2009 4:00 am

Allem

Allem
Urednik
Urednik

I ja radim kvizove na fejsu... Dobar lijek za ubijanje dosade, ako ne i najbolji... Inace, neki ljudi u ovo vrijeme ubijaju dosadu spavanjem

52Zabavna strana- druzimo se - Page 3 Empty Re: Zabavna strana- druzimo se Sat Jun 27, 2009 4:01 am

Nadyaa

Nadyaa
Naucio da pise

i ja bih rado spavala..ali nece san..pfffffff Crying or Very sad

53Zabavna strana- druzimo se - Page 3 Empty Re: Zabavna strana- druzimo se Sat Jun 27, 2009 4:05 am

Allem

Allem
Urednik
Urednik

E to i mene muci..

Zabavna strana- druzimo se - Page 3 I9c-25898

54Zabavna strana- druzimo se - Page 3 Empty Re: Zabavna strana- druzimo se Sat Jun 27, 2009 4:06 am

Nadyaa

Nadyaa
Naucio da pise

hahahahhaha..alleme car si majke mi..hahahahha

55Zabavna strana- druzimo se - Page 3 Empty Re: Zabavna strana- druzimo se Sat Jun 27, 2009 4:08 am

Milly94

Milly94
Naucio da pise

xaxa...aleme stvarno si car..e
ae me potrazi na fb upisana sam Milica Milly Vasic

56Zabavna strana- druzimo se - Page 3 Empty Re: Zabavna strana- druzimo se Sat Jun 27, 2009 4:09 am

Allem

Allem
Urednik
Urednik

Haha.. Hvala Cool
Evo vec trazim Wink

57Zabavna strana- druzimo se - Page 3 Empty Re: Zabavna strana- druzimo se Sat Jun 27, 2009 4:13 am

Milly94

Milly94
Naucio da pise

ajde bre jos nisi naso...xaxa..
pa ja sam jedina tamo tako upisana Very Happy

58Zabavna strana- druzimo se - Page 3 Empty Re: Zabavna strana- druzimo se Sat Jun 27, 2009 4:13 am

Nadyaa

Nadyaa
Naucio da pise

vidim ja ovdje visak..hahahahaha

59Zabavna strana- druzimo se - Page 3 Empty Re: Zabavna strana- druzimo se Sat Jun 27, 2009 4:15 am

Allem

Allem
Urednik
Urednik

Nasao sam te davno... Sad ja tebe cekam

Nadyaa, kako ti da budes visak Smile Nikad.. Sta je novo Cool

60Zabavna strana- druzimo se - Page 3 Empty Re: Zabavna strana- druzimo se Sat Jun 27, 2009 4:17 am

Milly94

Milly94
Naucio da pise

sta bre visak..ti samo smetas..xaxa
salim se

uhvate mene lutke nocu pa lupam gluposti
ah novo hmmm pa cek da se setim..slabo mi pamcenje
a da
umro je Majkl Dzekson

61Zabavna strana- druzimo se - Page 3 Empty Re: Zabavna strana- druzimo se Sat Jun 27, 2009 4:18 am

Nadyaa

Nadyaa
Naucio da pise

hehe..idem ja da spavam..upravo sam skontala da sama sebe sve vise i vise uvaljivam u probleme..bolje da zaspem dok se u jos koji nisam uvalila..hehe..ajd laku noc..pepo mi pavajte..
inace alleme nish novo..sve po starom..ovo vrijeme me ubija..neraspolozena sam i bezobrazna..ne mogu sama sebe kontrolisat..bas me ovo vrijeme ubija..hehe

kako ste mi vas dvoje'(pricekat cu da vidim jesam li samo ja ovakva ili nas ima jos)xD

62Zabavna strana- druzimo se - Page 3 Empty Re: Zabavna strana- druzimo se Sat Jun 27, 2009 4:20 am

Milly94

Milly94
Naucio da pise

ja do malo pre bila nesto skroz sje*ana al sam se sad oraspolozila..evo i ja za 5 min idem da spavam..xexe

63Zabavna strana- druzimo se - Page 3 Empty Re: Zabavna strana- druzimo se Sat Jun 27, 2009 4:23 am

Allem

Allem
Urednik
Urednik

Milly94 wrote:aaa..Alemce sta nam radi Laughing


Ovako me zove samo jedna osoba koju nisam dugo vidjeo... cool


Zar je stvarno umro M. Jackson ? Meni danas rekli da je i Tose... Ja im nisam vjerovao jer sam ga danas slusao.. Very Happy


Mene ne ubija samo vrijeme, i net poceo... Sa MSN me izbacuje svakih 15 min... GRrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr..

Pa gdje cete svi, tek je 3:23

64Zabavna strana- druzimo se - Page 3 Empty Re: Zabavna strana- druzimo se Sat Jun 27, 2009 4:24 am

Nadyaa

Nadyaa
Naucio da pise

hehehehe..da nemas kakvih virusa?
ma ya..rano je..jos se nisu teletabisi zavrsili Zabavna strana- druzimo se - Page 3 740495

65Zabavna strana- druzimo se - Page 3 Empty Re: Zabavna strana- druzimo se Sat Jun 27, 2009 4:25 am

Milly94

Milly94
Naucio da pise

xaxa...kako sam pogodila...od sad cu te zvati Alemce..xexe

aaa bre pa ja moram u 8 ujtru kod frizera
xexe..idem ja da spavam sutra cemo duze da prickamo..xexe

ae laku noc svima koliko vas ima
evo i kissce za vas mwa mwa mwa mwa mwa Zabavna strana- druzimo se - Page 3 506329 Zabavna strana- druzimo se - Page 3 506329 Zabavna strana- druzimo se - Page 3 506329 Zabavna strana- druzimo se - Page 3 506329 Zabavna strana- druzimo se - Page 3 506329

66Zabavna strana- druzimo se - Page 3 Empty Re: Zabavna strana- druzimo se Sat Jun 27, 2009 4:26 am

Nadyaa

Nadyaa
Naucio da pise

u 8 kod frizera..uuu ne bih ti bila na mjestu..ali za lijep izgled sve moze Wink Very Happy

67Zabavna strana- druzimo se - Page 3 Empty Re: Zabavna strana- druzimo se Sat Jun 27, 2009 4:28 am

Milly94

Milly94
Naucio da pise

ma ja sam i bez frizera lepa..xexe...(o boze koji sam ja narcis)
ali imam sutra krstenje neko jao smoricu se tamo ko baba na pijacu kad niko nece nista da kupi od nje...xD
ae
laku noc vec jedno da podjem hahahaha
bye bye bye bye bye bye bye bye bye bye bye mwa mwa mwa mwa mwa mwa mwa mwa

68Zabavna strana- druzimo se - Page 3 Empty Re: Zabavna strana- druzimo se Sat Jun 27, 2009 4:28 am

Allem

Allem
Urednik
Urednik

Ne znam, nisam ih prije imao... Mozda su se danas uvukli neki viruscici...

Ti stvarno ode Razz Ajd laku noc Wink mwa

Meni ne odredjuje frizer vrijeme kad da dodjem nego ja odredjujem njemu kad cu da dodjem Laughing Laughing Laughing

69Zabavna strana- druzimo se - Page 3 Empty Re: Zabavna strana- druzimo se Sat Jun 27, 2009 4:29 am

Nadyaa

Nadyaa
Naucio da pise

ajde..laku noc..slatki snovi..fin provod..sve naj naj

ma znam ja to..ali tako kad je rano budjenje cini mi se da se ne bi probudila nema tih para..ali ako je nesh posebno ili ako cu nekog vidjeti onda se cak i prije vremena probudim..xD

70Zabavna strana- druzimo se - Page 3 Empty Re: Zabavna strana- druzimo se Sat Jun 27, 2009 4:30 am

Milly94

Milly94
Naucio da pise

xaxa...blago tebi
e da sad stvarno idem..a samo smo nas troje na forum...cak ni vipi nije...xaxaa
ajde
vec jednom
laku noc cao bye bye bye bye bye mwa mwa mwa mwa mwa

71Zabavna strana- druzimo se - Page 3 Empty Re: Zabavna strana- druzimo se Sat Jun 27, 2009 4:33 am

Allem

Allem
Urednik
Urednik

bye Cao, mozda cemo sutra nastaviti ovo... Ako prekosutra ne budem ja morao kod frizerke Razz Razz Razz Salim se Wink

72Zabavna strana- druzimo se - Page 3 Empty Re: Zabavna strana- druzimo se Sat Jun 27, 2009 4:42 am

Nadyaa

Nadyaa
Naucio da pise

alleme idem i ja..laku noc..slatki snovi

73Zabavna strana- druzimo se - Page 3 Empty Re: Zabavna strana- druzimo se Sat Jun 27, 2009 4:44 am

Allem

Allem
Urednik
Urednik

Ja mislio ti vec otisla... Laku noc i tebi Wink

74Zabavna strana- druzimo se - Page 3 Empty Re: Zabavna strana- druzimo se Sat Jun 27, 2009 1:24 pm

Milly94

Milly94
Naucio da pise

xaxa...znaci nista nisam sinoc propustila...uh dobro je ima li vas sada Very Happy

75Zabavna strana- druzimo se - Page 3 Empty Re: Zabavna strana- druzimo se Sat Jun 27, 2009 2:39 pm

Nadyaa

Nadyaa
Naucio da pise

ne brini nish..pa ja ne diram tudje..hahahaha
ev i ja dosla malo..pa idem sad..doci cu sutra navecer..kad dodjem kuci

Sponsored content



Back to top  Message [Page 3 of 5]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum