Zvezde Granda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zvezde Granda

Official forum Zvezde Granda.


You are not connected. Please login or register

Drugovi ne postoje [komentari na pesmu]

+11
~~Ane~~
dunja
Elena^
music is in the air
niveaLady
mmilena
nena 93
vipcurlic
waxy
Nevena(Kanada)
sandraaa.*
15 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Drugovi ne postoje [komentari na pesmu] Empty Drugovi ne postoje [komentari na pesmu] Wed Jun 24, 2009 11:21 pm

sandraaa.*

sandraaa.*
Moderator
Moderator

ovde komentarisite pesmu ''drugovi ne postoje'' Very Happy

Nevena(Kanada)

Nevena(Kanada)
Naucio da pise

Super je pesma! Very Happy

sandraaa.*

sandraaa.*
Moderator
Moderator

meni se je svideo taj delic pesme...stvarno je super,ali necu jos nista reci dok ne cujem celu pesmicu...jer cemo tek tad znati kakva je pesma ustvari Very Happy

waxy

waxy
Napisao pesmu

najbolja pesma definitivno.. hit leta Smile

vipcurlic

vipcurlic
Admin
Admin

nena 93

nena 93
Novajlija

evo specijalno za vas jedan deo pesme..ostatak cete cuti u sub..:
Pogled me njegov bas iritira, smirujem strasti sve me nervira, prestacu, kad on odustane... Jer njemu kao da to prija sve, od moje muke, k'o da hrani se i da znas, mogu da trpim sve, al' nikom ne dam te, kazes mi pusti price, drug mi je, pada mi mrak na oci, gubim se, pogledaj kako gleda, topi se, bolje da samar popije!

mmilena

mmilena
Urednik
Urednik

Meni se bas svidja njegova pjesma,ovaj refren...Cucemo sve u subotu Smile

waxy

waxy
Napisao pesmu

bas je super tekst, hvala Neno Smile

niveaLady


Novajlija

Cula sam refren pjesme i simpaticno zvuci, jedva cekam subotu pa da cujemo sve u komadu Smile onda cemo moci detaljnije komentarisati Smile

music is in the air

music is in the air
Novajlija

onaj delic prelepo zvuci znaci pesma bice hit ma extra je ..a i ovo neno sto si napisala zvuci dobro ...dobro mu stoje i ove brze pesme a dalje cekam od njega jedna bas ozbiljna emotivna balada..bice to pun pogodak Very Happy
a ova pesmica mi se bas dopada ...hvala neno
vrti mi se stalno u glavi hahaahha ..jedva cekam da je cujem celosno Very Happy

Elena^

Elena^
Urednik
Urednik

text za sad je dobar nadam se da i muzika ce biti dobra Very Happy

12Drugovi ne postoje [komentari na pesmu] Empty Re: Drugovi ne postoje [komentari na pesmu] Thu Jun 25, 2009 11:13 pm

nena 93

nena 93
Novajlija

pesma je vrh..melodija je najbolja..znaci ne prestajem da je slusam..

13Drugovi ne postoje [komentari na pesmu] Empty Re: Drugovi ne postoje [komentari na pesmu] Fri Jun 26, 2009 12:09 pm

dunja

dunja
Naucio da pise

Najveci hit od svih pesama,dobro pored Slobine i Saskine i ova je odlicna.Bice to veliki hit... Drugovi ne postoje [komentari na pesmu] 19923

~~Ane~~

~~Ane~~
Novajlija

Sve reci su suvisne.......

15Drugovi ne postoje [komentari na pesmu] Empty Re: Drugovi ne postoje [komentari na pesmu] Sun Jun 28, 2009 12:52 am

Joka96

Joka96
Novajlija

Ma najbolja,kao i ON sam sto je NAJBOLJI!!!! Drugovi ne postoje [komentari na pesmu] 19923

*KeKaa-KeeXy*

*KeKaa-KeeXy*
Urednik
Urednik

DRUGOVI NE POSTOJE

https://www.youtube.com/user/KeeXy001

Nevena(Kanada)

Nevena(Kanada)
Naucio da pise

Super je, bice hit!

dina

dina
Novajlija

Ma pesma je supeeer! Very Happy slazem se, pesma ce bit hit!Wink

Iw@n@

Iw@n@
Naucio da pise

pesma je extra...bas mi se svidja... Smile

niveaLady


Novajlija

Jocina pjesma je fantasticna, nesumnjam da ce biti hit , vec je sada, a lijepi Jocin glas se moze slusati milion puta u krug i nikad ne "izblijedi" ...
Sve pohvale Joci i gosp. Slavkoniju , masi obozavalaca su uljepsali zivot , i iskreno se nadam da ce im se mnogo isplatiti , jer to ono najmanje sto zasluzuju Drugovi ne postoje [komentari na pesmu] 163299

dunja

dunja
Naucio da pise

Svidja mi se pesma ovako cela,a najvise muzika.Sigurna sam da ce biti hit Drugovi ne postoje [komentari na pesmu] 19923

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum