Zvezde Granda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zvezde Granda

Official forum Zvezde Granda.


You are not connected. Please login or register

Iw@n@.......................

+3
Iw@n@
Allem
Nana
7 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Iw@n@....................... Empty Iw@n@....................... Thu Jun 25, 2009 6:07 pm

Nana

Nana
Urednik
Urednik

Predivna osoba,jako umiljata,slatka,pametna,vesela sve naj mwa

2Iw@n@....................... Empty Re: Iw@n@....................... Thu Jun 25, 2009 6:25 pm

Allem

Allem
Urednik
Urednik

Ako se ne varam ona je slavljenica... Jucer joj je bio rodjus

3Iw@n@....................... Empty Re: Iw@n@....................... Thu Jun 25, 2009 6:26 pm

Allem

Allem
Urednik
Urednik

Moja greska... Sjajna osoba, sve najbolje mwa

4Iw@n@....................... Empty Re: Iw@n@....................... Thu Jun 25, 2009 6:28 pm

Iw@n@

Iw@n@
Naucio da pise

da,bas sam htela da napisem da si pogresio...meni je rodjendan 1. jula Wink
hvala vam puno... mwa srce

5Iw@n@....................... Empty Re: Iw@n@....................... Thu Jun 25, 2009 6:33 pm

Allem

Allem
Urednik
Urednik

To sam te ja malo pomijesao s nekim mwa

6Iw@n@....................... Empty Re: Iw@n@....................... Thu Jun 25, 2009 6:36 pm

Nana

Nana
Urednik
Urednik

zaljubio se covek Iw@n@....................... 740495

7Iw@n@....................... Empty Re: Iw@n@....................... Thu Jun 25, 2009 8:41 pm

mmilena

mmilena
Urednik
Urednik

Ivana,sve najboljeeee....Znam je onako sa naseg foruma i sa fb,slatka je bas i super je Smile

8Iw@n@....................... Empty Re: Iw@n@....................... Thu Jun 25, 2009 9:56 pm

Iw@n@

Iw@n@
Naucio da pise

hvala ti puno... mwa

9Iw@n@....................... Empty Re: Iw@n@....................... Thu Jun 25, 2009 10:31 pm

sandraaa.*

sandraaa.*
Moderator
Moderator

ivanicaa pa to je jedno srce predivnoo Smile
jako je druzebljivaa i uvek je spremnaa za saluu i jednaa od najvernijiih neznankicaa...ma sve najlepse i najbolje o njooj :-* :-* :-*

10Iw@n@....................... Empty Re: Iw@n@....................... Fri Jun 26, 2009 3:42 pm

~~Ane~~

~~Ane~~
Novajlija

Jao ivanica ona je prediwna dewojka obozavam je i suuuuuper osoba je <3<3<3<3<3

11Iw@n@....................... Empty Re: Iw@n@....................... Fri Jun 26, 2009 8:49 pm

Iw@n@

Iw@n@
Naucio da pise

hvala vam od srca... srce mwa

12Iw@n@....................... Empty Re: Iw@n@....................... Fri Jun 26, 2009 9:48 pm

Milly94

Milly94
Naucio da pise

Jao moja sekica....jedna predivna osoba,dobra,druzeljubiva pre pre preslatkaaa...ma sve naj..i jedna od najvernijih Neznanka...jao volim je bre punooo I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you

13Iw@n@....................... Empty Re: Iw@n@....................... Fri Jun 26, 2009 9:54 pm

Iw@n@

Iw@n@
Naucio da pise

hvala ti Milly...volim i ja tebe puno... I love you I love you I love you

14Iw@n@....................... Empty Re: Iw@n@....................... Wed Jul 01, 2009 3:59 am

Allem

Allem
Urednik
Urednik

Samo otvoren um prima mudrost, samo otvorene ruke primaju darove, samo otvoreno srce prima ljubav i samo najdraže osobe primaju ovu poruku. Sve najbolje za rođendan!



..i najdublje more je plitko, nebo nisko, a zvijezde preblizu.. samo beskraj svemira možda je dovoljan da u njega stane sve lijepo što ti želim. Sretan rođendan!

15Iw@n@....................... Empty Re: Iw@n@....................... Wed Jul 01, 2009 3:16 pm

Iw@n@

Iw@n@
Naucio da pise

hvala ti Alleme... mwa

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum