Zvezde Granda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zvezde Granda

Official forum Zvezde Granda.


You are not connected. Please login or register

Milan Topalović osim auta dobio i pretnje! Autor: "Press"

4 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

Nana

Nana
Urednik
Urednik

Milan Topalović Topalko je uoči finala „Zvezda Granda 2009", na kojem je osvojio drugo mesto i auto „škoda fabija", na kućnu adresu dobio nekoliko anonimnih pisama pretnjama! „U pismima su mi pretili, vređali me i ponižavali! Gađali su me tamo gde sam najslabiji - u porodicu. Za sve u životu sam sam se borio, nikad se nisam oslanjao na nečiju pomoć, niko me nije gurao... Pogodila su me ta pisma, ne znam čime sam to zaslužio?!" kaže Topalkou izjavi za Press, i dodaje da se nada da će sada, kada je finale prošlo, uznemiravanje prestati. Vicešampion četvrte sezone najvećeg muzičkog takmičenja u Srbiji kaže da pretnje nisu negativno uticale na njegov nastup u finalu „Zvezda Granda".“U finalu sam dao sve od sebe, zadovoljan sam kako je na kraju sve ispalo“.

Vesna_

Vesna_
Urednik
Urednik

E eto ti sad,ima svakavih ljudi,strasno... Milan Topalović osim auta dobio i pretnje!  Autor: "Press" 163299

Nana

Nana
Urednik
Urednik

Ili je bitno da se napise Question

~ALEXANDRA~


Novajlija

Vesna_ wrote:E eto ti sad,ima svakavih ljudi,strasno... Milan Topalović osim auta dobio i pretnje!  Autor: "Press" 163299
Da...Uzas

Nana

Nana
Urednik
Urednik

Milan Topalović Topalko, drugoplasirana „Zvezda Granda“, u petak je u prostorijama „Auto Čačka“, zastupnika automobila „Škoda“, preuzeo automobil koji je dobio kao nagradu. Crnu lepoticu „škodu fabiju“, vrednu 11.000 evra, ipak neće provozati, jer planira da je proda i da tim novcem kupi nameštaj za stan koji je nedavno iznajmio u Beogradu, a ostatak će biti dovoljan za neki dobar polovni automobil. “Ovo je moj prvi novi automobil u životu, jer sam do sada vozio samo polovne. Ipak, iako trenutno koristim pozajmljena kola jer sam svoja prodao nekoliko dana pred finale, nadam se da ću uskoro naći kupca i za ovog lepotana. Za sada neću ni da ga izvozim iz ovog centra da mu ne bi pala cena. Mada, mislio sam da je nekoliko hiljada skuplji", rekao je popularni Topalko u izjavi za „Alo!“nakon što je dobio ključeve automobila od Dušana Cincara, direktora prodajnog centra.

Svet

waxy

waxy
Napisao pesmu

Sta sve ljudi nebi izmislili da se nadju u novinama. Strasno!!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum