Zvezde Granda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zvezde Granda

Official forum Zvezde Granda.


You are not connected. Please login or register

Sto mislite o Allemu???

+9
PLAVUSICA_NP
vipcurlic
mmilena
Iw@n@
Allem
Nana
Gaga
SpammerGod
sammy_zlatnik
13 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Sto mislite o Allemu??? Empty Sto mislite o Allemu??? Thu Jun 25, 2009 12:31 pm

sammy_zlatnik

sammy_zlatnik
Urednik
Urednik

evo sto mislite o njemu..ja mislim sve najbolje..uvijek mi pomaze..najbolji si..:-* geek

2Sto mislite o Allemu??? Empty Re: Sto mislite o Allemu??? Thu Jun 25, 2009 12:34 pm

SpammerGod

SpammerGod
Admin
Admin

Allem covek igraonice! Very Happy
Odlican covek, voli da caska sa svima al najbolje mu je kad se igra u igraonici. Smile
Pomaze, uvek je tu kad ga trebas. Sve najbolje Wink

https://zvezde-granda.forumotion.net

3Sto mislite o Allemu??? Empty Re: Sto mislite o Allemu??? Thu Jun 25, 2009 12:58 pm

Gaga

Gaga
Naucio da pise

Ma Allem je super

4Sto mislite o Allemu??? Empty Re: Sto mislite o Allemu??? Thu Jun 25, 2009 3:28 pm

Nana

Nana
Urednik
Urednik

nesto mi poznat,Al Dino Sto mislite o Allemu??? 740495

5Sto mislite o Allemu??? Empty Re: Sto mislite o Allemu??? Thu Jun 25, 2009 3:38 pm

sammy_zlatnik

sammy_zlatnik
Urednik
Urednik

jesam li dobru temu otvorila alleme??hehe

6Sto mislite o Allemu??? Empty Re: Sto mislite o Allemu??? Thu Jun 25, 2009 4:24 pm

Allem

Allem
Urednik
Urednik

Hvala sammy na otvorenoj temi mwa
Spammy i Gaga, hvala na lijepim rijecima... Nana, Al Dino, daa to sam jaaa Wink

Hvala vam svima mwa

7Sto mislite o Allemu??? Empty Re: Sto mislite o Allemu??? Thu Jun 25, 2009 4:25 pm

Nana

Nana
Urednik
Urednik

Bas si ti taj Sto mislite o Allemu??? 740495

8Sto mislite o Allemu??? Empty Re: Sto mislite o Allemu??? Thu Jun 25, 2009 4:45 pm

Allem

Allem
Urednik
Urednik

Da, da bas taj jocolor

9Sto mislite o Allemu??? Empty Re: Sto mislite o Allemu??? Thu Jun 25, 2009 6:53 pm

Iw@n@

Iw@n@
Naucio da pise

super je Allem...sve naj,naj... Wink

10Sto mislite o Allemu??? Empty Re: Sto mislite o Allemu??? Thu Jun 25, 2009 8:27 pm

mmilena

mmilena
Urednik
Urednik

Evo,sve najbolje...I jos da je ludak,auuu sorry,mislila sam mjesecar Very Happy

11Sto mislite o Allemu??? Empty Re: Sto mislite o Allemu??? Thu Jun 25, 2009 8:38 pm

Allem

Allem
Urednik
Urednik

Hvala iw@n@ mwa


milenice, sta si to rekla Razz Razz Salim se, slazem se s tobom.. I ludjak i mjesecar.. Sve sam to JA Sto mislite o Allemu??? 927406

12Sto mislite o Allemu??? Empty Re: Sto mislite o Allemu??? Thu Jun 25, 2009 8:39 pm

mmilena

mmilena
Urednik
Urednik

Jesi mjesecar,ja sam pomalo,ne spavas do 7 ujutru,ako ne i dalje Sleep

13Sto mislite o Allemu??? Empty Re: Sto mislite o Allemu??? Thu Jun 25, 2009 8:48 pm

Allem

Allem
Urednik
Urednik

Pa sad Sto mislite o Allemu??? 2537 Necemo zalaziti u detalje

14Sto mislite o Allemu??? Empty Re: Sto mislite o Allemu??? Thu Jun 25, 2009 10:33 pm

vipcurlic

vipcurlic
Admin
Admin

Mislim da je dobar kao urednik Misljenja o clanovima i za Ankete Razz Razz

15Sto mislite o Allemu??? Empty Re: Sto mislite o Allemu??? Fri Jun 26, 2009 1:18 am

PLAVUSICA_NP

PLAVUSICA_NP
Novajlija

allem je super,druzeljubiv i jako zanimljiv..ma sve naj... :-* srce

16Sto mislite o Allemu??? Empty Re: Sto mislite o Allemu??? Fri Jun 26, 2009 4:07 pm

Allem

Allem
Urednik
Urednik

Vipi, nisam ni primjetio da sam urenik u clanovima bounce
Hvala Plavusice_NP mwa

17Sto mislite o Allemu??? Empty Re: Sto mislite o Allemu??? Fri Jun 26, 2009 9:50 pm

Milly94

Milly94
Naucio da pise

Allem-super je on decko,dobar,druzeljubiv,veoma zabavan ma extra misljenje imam o njemu I love you

18Sto mislite o Allemu??? Empty Re: Sto mislite o Allemu??? Sat Jun 27, 2009 11:09 am

~~Ane~~

~~Ane~~
Novajlija

Ja alemma ne poznajem bas nesto se nismo druzile ali se nadam da ce mo se upoznati ali po njegovim postovima izgleda k bas dobar decko Very Happy

19Sto mislite o Allemu??? Empty Re: Sto mislite o Allemu??? Sat Jun 27, 2009 1:27 pm

Milly94

Milly94
Naucio da pise

Milly94 wrote:Allem-super je on decko,dobar,druzeljubiv,veoma zabavan ma extra misljenje imam o njemu I love you
aaa pogresila sam nije Allem nego Alemce Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

20Sto mislite o Allemu??? Empty Re: Sto mislite o Allemu??? Sat Jun 27, 2009 4:21 pm

Allem

Allem
Urednik
Urednik

@ Ane, jesi li bila reg. na onaj stari forum i koji ti je bio nick Wink Hvala na takvom misljenju mwa


Milly tako je, hvala mwa

21Sto mislite o Allemu??? Empty Re: Sto mislite o Allemu??? Sat Jun 27, 2009 8:18 pm

~~Ane~~

~~Ane~~
Novajlija

Bila sam registrovana a nick mi je bio anamarijabrnjarcevksa ali ja sam bila jedino kod neznake i igraonici a na ovaj forum nadam se da cu se upoznati i sa drugim clanove a ne jedino sa neznake

22Sto mislite o Allemu??? Empty Re: Sto mislite o Allemu??? Sat Jun 27, 2009 8:53 pm

sandraaa.*

sandraaa.*
Moderator
Moderator

on jee supeeer Sto mislite o Allemu??? 968557 nismo baas mnogo pricalii ali zapazila sam ja njega vec na drugiim forumimaa..ja mislim da sam prvo videla njegov nick na oficialnom forumu marka kostica Very Happy a onda i na onom drugom ZG forumu Razz i supeer jee osobaa,jako je druzebljiiv i jako je veselaa osoba i ja se nadam da cu imati priliku da ga jos bolje upoznaam Very Happy

23Sto mislite o Allemu??? Empty Re: Sto mislite o Allemu??? Mon Jun 29, 2009 9:54 pm

Nevena(Kanada)

Nevena(Kanada)
Naucio da pise

ma allem je super! cheers

24Sto mislite o Allemu??? Empty Re: Sto mislite o Allemu??? Mon Jun 29, 2009 10:03 pm

Allem

Allem
Urednik
Urednik

Sandra, upravu si..Medju prvima sam bio registrovan na forumu Marka Kostica, davno sam se registrovao i na onaj drugi forum, dok su isle one prve emisije... Hvala na takvom misljenju.. :mwa

Nevena hvala i tebi mwa

25Sto mislite o Allemu??? Empty Re: Sto mislite o Allemu??? Tue Jun 30, 2009 2:16 pm

Gaga

Gaga
Naucio da pise

Ne znam dali sam komentarisala ovoga sto me "ganja" po temama pa cu to sada uraditi! Ma Allem je legenda! Stvarno je decko na mestu,ali ne samo on vec i svi ostali Nesini fanovi!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum