Zvezde Granda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zvezde Granda

Official forum Zvezde Granda.


You are not connected. Please login or register

Darko Lazic: Dugo sam zeleo ovu pobedu

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Darko Lazic: Dugo sam zeleo ovu pobedu Empty Darko Lazic: Dugo sam zeleo ovu pobedu Thu Jun 25, 2009 2:11 am

Allem

Allem
Urednik
Urednik

Samo deset minuta nakon što je proglašen za Zvezdu Granda razgovarali smo sa Darkom Lazićem. Srpski Tom Kruz, kako ga nazivaju, presrećan je zbog pobede koju će danima slaviti, ali i priznaje da jedva čeka da dobije koji dan oduška. Jer, već devet meseci Darko živi pod tenzijom koje mu je stvaralo ovo takmičenje.

Kako se osećaš kao pobednik ovogodišnjeg serijala?
Teško mi je da pričam, presrećan sam. Pa svako da je na mom mestu bi se isto tako osećao. Dugo sam želeo ovu pobedu, nadao joj se i sanjao je i evo, posle devet meseci sam i trijumfovao. Dakle, čekanje se isplatilo. Uzbuđen sam, još uvek nisam svestan svega, jer prošlo je svega desetak minuta od kako sam proglašen pobednikom.
Jesi li očekivao pobedu?
Nisam je očekivao, ali kao što rekoh, nadao sam se. Mislim da su se svi kandidati nadali pobedi i to priželjkivali. Konkurencija je bila izuzetno jaka ne samo u finalu nego u celom takmičenju. Svi kandidati su izvrsni pevači i trebalo je među tako vrsnim interpretatorima izboriti se za naklonost publike. Drago mi je što sam se dopao narodu i hvala im što su glasali za mene.

Ko ti je pomogao u izboru pesama?
Tata, imao sam veliko poverenje u njega jer on je muzičar i znao je šta mi predlaže.
Kome ćeš pokoniti nakit i sa kim ideš na Kubu?
Za Kubu ne znam, a nakit ću verovatno pokloniti mlađem bratu.

A stan?
U namešteni stan ću se uskoro useliti. Dakle, postajem Beograđanin.
Kako ćeš proslaviti pobedu?
Još uvek nisam svestan toga šta mi se desilo, a o slavlju ne znam ništa. Kada se stišaju strasti razmisliću o tome. Verovatno ćemo se sada skupiti kod mene. Znam da će sa mnom slaviti moja porodica i prijatelji.

Da li si očekivao Topalka u finalu?
Bilo je teško boriti se sa bilo kim. Topalko je izuzetan pevač i sjajan čovek i zaslužio je super finale.

Čije ispadanje te je iznenadilo?
Iznenadio sam se kada je Saša Popović saopštio da ispada Saša Kapor. Verovao sam da će on stići do samog kraja.


http://www.svet.rs/clanak/darko-lazi%C4%87-dugo-sam-%C5%BEeleo-ovu-pobedu

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum