Zvezde Granda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zvezde Granda

Official forum Zvezde Granda.


You are not connected. Please login or register

Utisci sa snimanja

4 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Utisci sa snimanja Empty Utisci sa snimanja Thu Jun 25, 2009 12:37 am

vipcurlic

vipcurlic
Admin
Admin

Ko bude isao da nas obavesti kako je bilo

2Utisci sa snimanja Empty Re: Utisci sa snimanja Thu Jun 25, 2009 6:19 pm

gaga88

gaga88
Naucio da pise

Evo ja sam sad dobila informaciju da je novinarski ziri i mogu reci samo da Bilja peva 8.....

3Utisci sa snimanja Empty Re: Utisci sa snimanja Thu Jun 25, 2009 6:55 pm

gaga88

gaga88
Naucio da pise

Utisci sa snimanja GxLmX9J

Utisci sa snimanja GxLnnBi

4Utisci sa snimanja Empty Re: Utisci sa snimanja Thu Jun 25, 2009 8:05 pm

gaga88

gaga88
Naucio da pise

Utisci sa snimanja Pq1IWDU9

5Utisci sa snimanja Empty Re: Utisci sa snimanja Thu Jun 25, 2009 9:32 pm

vipcurlic

vipcurlic
Admin
Admin

Fantasticno!!!

6Utisci sa snimanja Empty Re: Utisci sa snimanja Thu Jun 25, 2009 9:35 pm

SpammerGod

SpammerGod
Admin
Admin

Saska i Bilja prelepo izgledaju. Kako se vam svidjaju pesme onima koji ste jih culi?
I da pitam nesto zar su imali stiliste u toj emisiji??

https://zvezde-granda.forumotion.net

7Utisci sa snimanja Empty Re: Utisci sa snimanja Thu Jun 25, 2009 9:54 pm

gaga88

gaga88
Naucio da pise

ja ih nisam cula...mogu reci da se novinarskom ziriju svidela Biljina pesma i da je svrstavaju medju favorite....

8Utisci sa snimanja Empty Re: Utisci sa snimanja Thu Jun 25, 2009 10:15 pm

vipcurlic

vipcurlic
Admin
Admin

Citiram Curu sa naseg foruma koji jos postoji

Evo meneee! Smile) Ja sam bila...Evo ovako, puna sam utisaka, da krenemo sa pesmama:
1.Kapor-Ja sam jos pre rekla da je dobra pesma, i dalje mi se dopada, sigurna sam ce se svima dopasti jer je jako simpaticna, i nije pesmica tra-la-la, verujte...Smile
2.Milena-Njena pesma je isto dobra, refren je najjaci definitivno...
3.Sloba-Jao jadan, njega su malo zezali snimatelji bilo mi ga zao, nije se znojio...dobra mu je pesma, onako bas u njegovom stilu osim sto u refrenu malo pusti glas, ali lep je text, bar meni...
4.Saska-Ne svidja mi se bas posebno, lepa je pesma, ali ne znam, nekako zvucalo mi je malo promuklo..u svakom slucaju ok, vise mi se svidja deo pre refrena...
5.Topalko-bas za njega pesma, i prilicno je dobra.
6.Big mama-znaci potpuno sam se prevarila, refren daje sasvim lazan utisak o pesmi, pesma je stvarno super i lepa, legla joj je, ne secam se kako je isla ali znam da sam bila prijatno iznenadjena. Smile
7.Joca-Super pesma, moderna, pravi pop, bice hit 2009 sigurno...Very Happy(inace Joca je sam radio ne znam dal tekst ili tako nesto za pesmu, nisam sigurna tacno sta)
8.Bilja-malo dosadna pesma, ne verujem da ce bas dobro proci, ali videcemo, lepo je otpevana,
9.Darko-uopste mu ne zvuci glas cudno iako su svi pevali na playback, meni je odlicna pesma, nije bas za moj ukus, ali je odlicna...
10.Nadica-Vec vidjeno, poput onih pesama koje je i pevala modernijih...bolji je uvod nego refren.
11.Nesa-Malcice postaje dosadna posle nekog vremena, ne znam kako ce proci, ali je lepo otpevana.
12.Jelena-Bolji je utisak kad cujes celu pesmu, ali meni i dalje nije nesto, ok je.

Komentarisala sam ih redom kojim su nastupali. Smile Nemanja i Slivija su vise nego smoreni sa herbafastom, i licitacijom koju su stalno ponavljali, nije ni cudo...Zapitala sam se dal je istina sto pricaju novine da se im zahladneli odnosi jer nisu ni rec progovorili, nit nista, mada verovatno su samo smoreni. Ziri je da komentar na kraju za sve ukupno...I Zika je naravno imao rec, Sasa nije bio tu....
Bilo mi je jako smesno, stalno govore "aplauz" i neke kandidate su vracali jer su brzo otisli sa scene kao "sto si tako brzo otisao/otisla, daj pokloni se malo sacekaj", najsmesnije je bilo kad su Slobu vratili, on je ostao dosta dugo posle i svi su crkli od smeha, ukljucujuci i njega, a jos je pritom i bio sav zbunjen...Ja sve vise mislim da je on takav, a da nije to zbog treme, mada je simpatican. Inace kad je prosao jednom pored mene ja sam se zaprepastila koliki je, ima ogromnu glavu, i stvarno izgleda ko Bambi. Very Happy Milena je bila prelepaaaa, uzivo je jako lepa, i kosa joj je bila divna, Saskica je stvarno malecna i slatka, a Kostov mi izgleda mnogo vislje nego sto jeste, kad stane pored Aleks onda zapravo uvidis da nije uopste visoka, negde je oko 165, ili manje...Ima takve noge da izgleda visoko, nemam pojma....Joca je uzivo 100 puta lepsi i sladji nego preko tv-a, ali iskreno(isto tako i Darko izgleda malo mrsavije i bas je simpa), nisam mogla da verujem...
Kapor je kasnio, pa nisu mogli da krenu sa snimanjem, i onda na kraju kad je dosao pitali ga: Gde si bio? I on je reko da je bio kod majke u Bosni, i ne znam sta, nisam zapamtila i nece nikad u zivotu da mu se ponovi, onda su se svi smejali...A njegovi navijaci su mu jednom doviknuli "Bogdane!", pa su onda Jocini s druge strane "Joco!" i on se okrenuo pa su se svi smejali...
Pevanje je bilo na playback, i Zika im je napocetku rekao da ne glume nikakve Primadone na sceni( Very Happy ), i da se potrude da to izgleda kao da je uzivo, sto su svi i uradili, stvarno svaka im cast, tesko ce se provaliti, prvi je bio Kapor i on i Joca su najbolje odradili taj posao sa playbackom, a Sloba se najmanje snasao, pogotovo tamo gde treba da pusti glas...
Dok pevaju, znate koje je gubljenje od strane kandidata kod stolica, svi se zezaju, plesu, najgori je bio Joca, on se sve vreme neverovatno gubio, i imao je neku koreografijicu, nadam se da su snimili bar jedanput posto je stalno izvodio isgleda da mu se mnogo svidja..hahahhah, Darko se cepao kad god on to uradi, i onda mu je dosao Kapor i trazio da uradi ponovo da vidi, pa su svi ponovo pukli od smeha...Very Happy Najopusteniji je def. Jovan, a za njim Kapor i Darko. Od zena, ako verujete Big mama. Cak ni Milena nije bila u svom fazonu. Jeca je sve vreme bila opsednuta izgledom, a Saska je izgleda imala veliku tremu. Bilo je isto za cepanje kad su Kapor i Darko malo igrali, mada su pazili da ih ne snimi kamera, igrali su nesto tipa sambe, ili tako nesto... ;D Uglavnom svi su odlicni i cudan je osecaj kad ih gledate uzivo...

U brate koliki mi je post, nadam se da se necete pogubiti. ;D

9Utisci sa snimanja Empty Re: Utisci sa snimanja Thu Jun 25, 2009 10:49 pm

vipcurlic

vipcurlic
Admin
Admin

Autor: Mackica5
E ovako ja komentarisem pesme:
1.Sasa Kapor-pesma je brza,ima ritam sto je i vazno.I super je pesmica,uz nju ce se ovog leta djuskati u punom sjaju!
2.Milena Ceranic-Mileni su dali predobru pesmu,odlicno je otpevala.Pesma je stvarno fantasticna!
3.Slobodan Vasic-evo ga hit 2009 godine! Najbolja je pesma! Ova pesma mi se najvise svidja!!! Znaci razbio je!
4.Aleksandra Bursac-kad sam cula koju pesmu peva tj da je to Radina pesma,nije mi se nesto dopalo.Mada pesma je dobra,moze da prodje.I lako se pamti.Dobro ce proci.
5.Milan Topalovic-njemu su dali pesmu bas za njega.U pravom stilu su mu napisali,pesma ima ritam i super je.Bravo za Topalovica!
6.Svetlana Tanasic-pesma je lepa,i lezi joj.Mada su joj mogli dati dosta bolju pesmu.
7.Jovan Stefanovic-Pesma je savrsena,bas za ovo vreme je pesma.Pesma ce se garant vrteti po svakoj diskoteci.Odlicno.
8.Biljana Secivanovic-svaka cast! Ova pesma je jedna od najboljih.Pred njom je sjajna karijera zahvaljujuci ovoj pesmi i naravno njenom glasu.Samo napred!
9.Darko lazic-fenomanalno! Pesma je vrh,pravi narodnjak sto mi se i svidja.Darko ima bas glas za takvu pesmu,I odlican izbor pesme.
10.Nadezda Biljic-sam naziv pesme mi se dopada,i pesma je brza ima ritma,i dosta ce biti slusana,kvalitet.
11.Nebojsa Vojvodic-pesma je na mestu,zazivece medju publikom.Sve u svemu super!
12.Jelena Kostov-jedina pesma koja mi se ne dopada.S obzirom da Jelena ima odlicne vokale,njoj su trebali napisati fantasticnu pesmu,a ne onu glupost! To je ponizavajuce...!!!

10Utisci sa snimanja Empty Re: Utisci sa snimanja Thu Jun 25, 2009 11:19 pm

vipcurlic

vipcurlic
Admin
Admin

author=^Cura^

E da, da prokomentarisem i stajling...hehe:
Kapor-Kao i uvek, ni ne secam se tacno, nesto je belo imao gore, dole farmerke, uglavnom kao sto uvek izgleda.
Milena-Imala je dugu belu haljinu do poda jako lepu.(najbolje obucena od zenskih)
Sloba-U farmerkama i roze kosulji na kratke rukave. Ko i uvek.
Saska-Dugacka haljina, lepa je bila stvarno, i imala je ravnu kosu skroz.
Topalko-U svom fazonu, kosulja za zavrnutim rukavima i farmerke, neki kais beli je imao...
Big Mama-U dugackoj crnoj haljini, isto jako lepa.
Joca-Neke crne pantalone i kosulju, i onako prsluk preko sto se nosi ispod sakoa valjda, imao je on slicne kombinacije.(najbolje obucen od muskih)
Bilja-Takodje dugu crnu haljinu sa velikim dekolteom.
Darko-U farmerkama i isto roze kosulji nekoj, imala je nesto po sebi nisam skontala sta(mada nisam ni preterano zapazala)
Nadica-Kratka bela haljina, lepo je izgledala, imala je umetke, pa joj kosa bila duga.
Nesa-Farmerke svetle i kosulja na kratke rukave.
Jelena-Cela u dzinsu, tj. dole je imala neke helanke kao farmerke, ako znate na sta mislim....

11Utisci sa snimanja Empty Re: Utisci sa snimanja Fri Jun 26, 2009 12:09 am

vipcurlic

vipcurlic
Admin
Admin

author Nislika
U principu se slazem sa Curom i mackicom. Samo detalji su u pitanju
Sasa Kapor- pesma brza, lepo otpevana, ali brzo ce biti zaboravljena
Milena - ja sam mozda subjektivna, ali pesma ima pricu , ritam je odlican( ne previse brz), otpevala je odlicno, i po meni trajace. Dopao mi se i uvod i refren
Sloba- Lepo, dimamicno,
Saska- pesma odlicna, bice hit definitivno
Topalko- mogao je da pusti glas, a da mu ne kazu da se dere. Dobra je pesma
Ceca- uvodni deo pesme fantastican, i tekst i muzika, refren mi skripi ( zbog onih koji su ga muzicki obradili). Nije pesma na prvu loptu
Joca- vidim da devojcice vole takve pesme, pa ce verovatno biti popularna
Nadezda- uvod pesme odlican u svakom pogledu, refren los
Darko- u stilu Sabana i Ljube, uvod lagan tugaljiv, posle dobar ritam
Nesa, pesma dobra, ali traje, pa mozda i smori
Jelena, jedino sto mi se svidja to je ritam
Uuf yaboravila sam Bilju ne namerno- najjaci deo pesme je refren, uvod smara

12Utisci sa snimanja Empty Re: Utisci sa snimanja Mon Jun 29, 2009 3:10 am

Allem

Allem
Urednik
Urednik

Hoce li u subotu biti emisija ?

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum