Zvezde Granda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zvezde Granda

Official forum Zvezde Granda.


You are not connected. Please login or register

Dnevnice moj!

+11
zana-zaklina
~~Ane~~
Milly94
PLAVUSICA_NP
mmilena
SpammerGod
sandraaa.*
vipcurlic
Nadyaa
sammy_zlatnik
Nana
15 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Dnevnice moj! Empty Dnevnice moj! Fri Jun 26, 2009 8:43 pm

Nana

Nana
Urednik
Urednik

Da li ste pisali dnevnik kao deca,poveravali se stranicama,otkrivali svoje prve simpatije,prijateljstva,svadje,razocarenja!U dnevniku tugovali i radovali se,skrivali svoje male i velike tajne!
Ovo je tema/mesto/gde moze te da pisete,sta vam je donelo danas,sve ono sto krijete u sebi,a zeli te da kazete samo svom dnevniku!

2Dnevnice moj! Empty Re: Dnevnice moj! Fri Jun 26, 2009 8:45 pm

sammy_zlatnik

sammy_zlatnik
Urednik
Urednik

ja i sad pisem dnevnik..to mi je..najbolji prijatelj..

3Dnevnice moj! Empty Re: Dnevnice moj! Fri Jun 26, 2009 8:46 pm

Nadyaa

Nadyaa
Naucio da pise

ne pisem dnevnik...pisem samo ljubavne romane..i to niko ne moze da cita..i cestp pisem kako se osjecam..i kad mi sve potone ja fino olovku..papir i nesh sastavim..obicno ako pricam nekom o sebi trudim se da ta osoba moze da me razumije..odnosno da radi ono sto i ja radim..mislim da ovdje nema takvih.

4Dnevnice moj! Empty Re: Dnevnice moj! Fri Jun 26, 2009 9:17 pm

vipcurlic

vipcurlic
Admin
Admin

Fantastican nacin za prezivljavanje dogadjaja i dozivljaja i sagledavanje sebe i drugih..Kako je to dobra "navika" za samospoznaje..a u sali, znala sam da kazem "eto, pricam sama sa pametnim covekom" o svojim stranama ispisanim Suspect



Last edited by vipcurlic on Fri Jun 26, 2009 9:44 pm; edited 1 time in total

5Dnevnice moj! Empty Re: Dnevnice moj! Fri Jun 26, 2009 9:28 pm

sandraaa.*

sandraaa.*
Moderator
Moderator

i ja isto i sad pisem dnevnik ali ne bas cesto nego eto kad stigneem aa ponekaad napisem i neku pesmicu najvise putaa tuznu Razz

6Dnevnice moj! Empty Re: Dnevnice moj! Fri Jun 26, 2009 9:30 pm

sammy_zlatnik

sammy_zlatnik
Urednik
Urednik

ni ja ga ne pisem bas svaki dan.nego onda kad je bas potrebano da se upise,tj.kad je neki poseban dogadjaj u mom zivotu,a to je najcesce nesto tuzno..

7Dnevnice moj! Empty Re: Dnevnice moj! Fri Jun 26, 2009 9:35 pm

SpammerGod

SpammerGod
Admin
Admin

Dnevnik mi u glavi mislim 24/7 a ne zapisujem stvari trebao bi mi dnevnik sa 500 stranica... Wink Smile

https://zvezde-granda.forumotion.net

8Dnevnice moj! Empty Re: Dnevnice moj! Fri Jun 26, 2009 9:45 pm

vipcurlic

vipcurlic
Admin
Admin

Selektivnost Spammy - selektivnost vezbaj What a Face

9Dnevnice moj! Empty Re: Dnevnice moj! Fri Jun 26, 2009 11:40 pm

mmilena

mmilena
Urednik
Urednik

Aaaa dnevnik..Naravno da pisem,jer postoje neke stvari,koje nikom ne mogu da kazem,pa ni drugaricama,ne znam razlog,ali ne mogu nikom da kazem i zato sve to zapisem u dnevnik,ali bude puta da po 15 dana ne pisem,ne mogu da stignem,ili se jednostavno ne usudjujem da saznam istinu ili da se sjetim onog sto je bilo...I tek kad to prebolim,onda sve ukratko za cijeli mjesec zapisem..Jednostavno,dnevnik je moj najbolji prijatelj!!!

10Dnevnice moj! Empty Re: Dnevnice moj! Sat Jun 27, 2009 1:19 am

PLAVUSICA_NP

PLAVUSICA_NP
Novajlija

dnevnik,po meni to je prava stvar,i danas danas pisem dnevnik,takodje pisem ljubavne price,pesme itd,pisanje me totalno opusta i bas mi prija...

11Dnevnice moj! Empty Re: Dnevnice moj! Sat Jun 27, 2009 1:52 am

Milly94

Milly94
Naucio da pise

pisem i dan danas dnevnik a kad mi je dosadno pisem i pesme ljubavne pesme o zvezdama granda i tako...

12Dnevnice moj! Empty Re: Dnevnice moj! Sat Jun 27, 2009 11:04 am

~~Ane~~

~~Ane~~
Novajlija

Ja ne pisem dnevnik posto ne pronalazim se u to,ja sam previse iskrena i otvorena da i ona najveca "tajna" zna neko nije bitno ko

13Dnevnice moj! Empty Re: Dnevnice moj! Sat Jun 27, 2009 11:26 am

zana-zaklina

zana-zaklina
Novajlija

Ja sam pisala, i drzala pod kljuc, ali pronadje muzic (izrovio brate!), naravno da nije stigo sve da procita (mislim ima ih stos!), hvala Bogu, ali mi je to dovoljno bio signal da prekinem, jer sam se osecala grooznoo, pa sad svoje emocije vise bacim u svojim stihovima, ili pricam sama sa sobom u sebi, bogme poneki put i naglas, kad nikog nema!

14Dnevnice moj! Empty Re: Dnevnice moj! Sat Jun 27, 2009 5:01 pm

nina91

nina91
Novajlija

ne....
sve sto imam podijelim s najbolji drugom....
ipak on me moze posavjetovati....a sveska ili vec sta ul dnevnik ne moze.....
Very Happy
volim pisati....ali u vidu stihova...ili prica....
a ne ono standardno.....

15Dnevnice moj! Empty Re: Dnevnice moj! Sat Jun 27, 2009 8:49 pm

music is in the air

music is in the air
Novajlija

pa vec sam zavrsila jedan pocela sam drugi da pisem ali nesto retko svracam da ostavim svoje misle u njega ..nekako sve te emocije nemogu da stanu ..pa nekad i nemogu sve niz recima da kazem sad vise u sebe pricam neko ce mozda misliti da sam poludela ali stvarno nekad sama pricam izbacim sve emcije od mene ili pisem pesme e to stlano radim pocela sam i neki ljubavni roman da pisem ali nesto ne dolazi mi inspiracija vise volim ljubavne pesme imam ih puno i svaki dan pisem uzmem tetratku i napsem po neki stih...ali nekad i svratim do dnevnik kad mi sve dodje preko glave kad sam previse tuzna ..kad mi se zivot rusi ..pa nesto i tamo napisem ...

16Dnevnice moj! Empty Re: Dnevnice moj! Sun Jun 28, 2009 4:20 am

Gox

Gox
Urednik
Urednik

Moj dnevnik je moje srce i moje misli...
Papir izbledi, nestane...
A u moje misli, moje srce niko ne moze da prodre...
A kljuc mi ne treba...
Ono sto zelim da sacuvam, to i sacuvam...
Sto ne zelim, stisnem "delete"...
Lako i prosto Very Happy

17Dnevnice moj! Empty Re: Dnevnice moj! Mon Jun 29, 2009 2:31 am

dunja

dunja
Naucio da pise

Ja sam ranije pisala dnevnik svaki dan,sada ponekad,mrzi me da pisem svaki dan

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum