Zvezde Granda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zvezde Granda

Official forum Zvezde Granda.


You are not connected. Please login or register

Forumske emocije realnost ili iluzija?

+2
nina91
Nana
6 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Forumske emocije realnost ili iluzija? Empty Forumske emocije realnost ili iluzija? Thu Jun 25, 2009 9:21 pm

Nana

Nana
Urednik
Urednik

Forumske emocije verujete li u to ili je to iluzija? unsure Just_Cuz_19

Ne vidimo i ne čujemo ljude kojima se obraćamo. Ne poznajemo ih, velikom većinom.
Ponekad i u najboljoj nameri ne shvatamo šta žele da nam poruče, jer ne vidimo mimiku i govor tela,
ne možemo da osetimo ni boju glasa...

A opet kao da se ljudi ohrabre ili kao da jače osećaju kad ne vide predmet svojih emocija,
bile one zasnovane na simpatijama ili antipatijama...

Često susret u Rl razbije mnoge iluzije,a opet nekada se čini da tu osobu ''ipak znamo'' jer smo forumski
bliski možda i verujemo da je to baš ta emocija iako realnost možda pobija to..
ali kad se ulogujemo na forum opet kreće iznova...da li je to začaran krug? blink

Da li su forumske emocije realne ili ne?

nina91

nina91
Novajlija

pa sad.....
evo ja da ispricam svoju pricu Razz
3 god sam se dop preko foruma sa jednim momkom.....
on je bio san u svakom pogledu fantastican...imali smo isto misljenje....razvile su se emocije.....
nakon duge 3 god dop upoznali smo se.....
momak je izgledom bio vau...a sto se tice ponasanja svasvim fin momak....
postali smo prijatelji....ali nakon godinu dana nazalost napustio je ovaj svijet....
pa ja mislim da se mogu razviti neke emocije...ali ipak za vise je potrebno..poznanstvo... Sad

Nana

Nana
Urednik
Urednik

Emocije se i te kako mogu razviti,mislim da mnogi ljudi nisu ni svesni kada se te emocije stvore!Neko vam preko noci postane drag,ili osetite vrstu ljubomore,mozda se u necemu ne slazete,i krene bockanje!Ljudi koji provode vise vremena na netu i ta kako imaju emocije koje mogu da se kasnije prenesu i u RL

vipcurlic

vipcurlic
Admin
Admin

Svaki kontakt razvija emotivni odraz, pa i ovaj u "virtuelnom svetu" , mislim da nismo ni svesni kad i kako a vec je stvoren, i vrlo realan, postaje "opipljiv" tako brzo...

5Forumske emocije realnost ili iluzija? Empty Re: Forumske emocije realnost ili iluzija? Fri Jun 26, 2009 11:52 pm

mmilena

mmilena
Urednik
Urednik

Aaaa naravno...Ima jedan poseban slucaj,mislim da se najvise pronadjem u tome,ali sta mogu...Toliko se "uzivim" kao da je stvarno,cak i u nekim situacijama za koje pretjerujem,zblizavanje i razna osjecanja prema nekom koga ne poznajem stvarno,bilo da ga je neka drugarica,decko...Za sve imam iskustvo,ko zna sta bi bilo kad bi se upoznala sa njima uzivo,mozda i razocarenje i propadanje zelja.. Sad

Gox

Gox
Urednik
Urednik

Pa sad...
Ja ne verujem u Net emocije...
Ili sam bar ogradjen od njih...

mmilena

mmilena
Urednik
Urednik

Sve do jednom,nikad se ne zna Gox Wink hahahaha

Gox

Gox
Urednik
Urednik

do tada... Very Happy

9Forumske emocije realnost ili iluzija? Empty Re: Forumske emocije realnost ili iluzija? Sun Jun 28, 2009 11:50 pm

mmilena

mmilena
Urednik
Urednik

Do sutra Very Happy

10Forumske emocije realnost ili iluzija? Empty Re: Forumske emocije realnost ili iluzija? Mon Jun 29, 2009 2:15 am

PLAVUSICA_NP

PLAVUSICA_NP
Novajlija

I ako ih ne znamo licno,mozemo se vezati za te osobe,bar sam ja skolna tome,na forumu sam uzponala jako dobre osobe,koje ce uvek biti u mom srcu,i ako ih ne znamo licno,prosto mi puno znace...Verujem u net emocije definitivno... srce

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum