Zvezde Granda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zvezde Granda

Official forum Zvezde Granda.


You are not connected. Please login or register

Generalna diskusija o Joci

4 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Generalna diskusija o Joci Empty Generalna diskusija o Joci Thu Jun 25, 2009 2:43 pm

sandraaa.*

sandraaa.*
Moderator
Moderator

Vase misljenjee o Joci Smile
-Kako su vam se svidele njegove interpretacije?
-Kako vam se svidelo njegovo pevaje?
-Po cemu ga pamtite tj. sta je ostavilo najveci utisak na vas vezano za Jocu?
-Kakav utisak je ostavio na vas kao osoba?

... itd Smile

2Generalna diskusija o Joci Empty Re: Generalna diskusija o Joci Thu Jun 25, 2009 6:45 pm

niveaLady


Novajlija

Ovo jos niko nije komentarisao , pa evo da ja budem prva Smile

1.Jovanove interpretacije su bile podjednako dobre, svaka na svoj nacin , od najljepsih, meni najdrazih bih izdvojila "Ako odes" i "Boze brani je od zla"

2.Na njegovo pjevanje apsolunto nema zamjerke.Svidja mi se sto je svaku pjesmu otpjevao na svoj nacin, tj. svakoj pjesmi je stavio svoj pecat , cak i one koje nisam voljela i koje nikad nisam privatno slusala, zavoljela sam ih .

3.hmm tesko je to reci .. po cemu ga pamtim i sta je ostavilo dovoljno jak utisak ... jako tesko pitanje , jer takvih utisaka je bilo bas dosta preko tv, a uzivo je cijela ova prica zapravo stvarnost i mnogo je ljepsa.
Jocu sam prvi puta primjetila kada je pjevao pjesmu "Nikome ni rec" , dosla sam , u stan i sasvim slucajno ukljucila tv... i bas PINK Smile i bas Joca Smile i ja ostala bez daha Smile Nikada prije nisam pratila Zvezde granda ni grand scenu generalno.. povrsno jesam, ali detaljno i ne bas.To bih izdvojila i samu arenu Smile Detalji neka ostanu u srcu Smile

4.Jovan kao osoba : jedno je tv prijenos, a drugi dozivljaj je uzivo Smile Jovan je jedna divna osoba, njezan, pazljiv,emotivan, decko koji ubjedljivo ima najljepsi pogled i osmijeh na svijetu! Generalno : jedini od kandidata koji za moj pojam ima "nesto" u sebi sto nosi, a sto drugi nemaju,to je urodjeno, to se ne uci niti se moze nauciti, jednostavno s tim se rodis Smile Ima feeling za fine svari , spontan, sasvim jednostavan ... jedinstven!
Svidja mi se sto cvrsto stoji na Zemlji, i apsolutno ne podlijeze utiscima okoline.
Jovan je osoba koja ce postici mnogo u zivotu, sto mu i od srca zelim, bas zato sto je takav i bas zato sto ima to "nesto" sto drugi nemaju .... ima specificnu dusu !

3Generalna diskusija o Joci Empty Re: Generalna diskusija o Joci Thu Jun 25, 2009 7:22 pm

music is in the air

music is in the air
Novajlija

e ovako Smile
- njegove interpretacije bile su izvrsne ..znaci ja sam ga primetila jos kad je zapevao igra bez granica i secam se rekla sam e ovaj decko prelepo peva... Very Happy inace ima jednu specifiku sto se tice nacin izvodjenje pesme ..jer unese toliko emocije i ostavi svoju dusu u pesmu da je to prosto predivno da ga slusas dok peva meni omiljena interpretacija bila je boze brani je od zla ,igra bez granica ,mali je ovo grad, nikome ni rec ..ako odes ali sve su posebne na svoj nacin
-sto se tice njegovo pevanje ja nisam muzicki strucnjak da ulazim duboko u tome ali znam sta mi prija ..znaci jovan ima nekako specificnu boju glasa koja tera te da ga slusas i slusas ..ima predivan glas onako mek ...divan..znaci nema reci da to opisem peva FANTASTICNO
-najveci utisak..hm on svaki put me iznenadi tako da svaki put ostavlja mi veci utisak tako da neznam ..mozda kad je pevao igra bez granica mali je ovo grad boze brani je od zla da izdvojim kao najace utiske ali kazem da sve mi ostavilo utisak ...a prvi put kad sam ga videla znaci pamtim ga po tome sto se uneo u pesmu i dao toliko emocije ..da ja sam bila voodusevljena ..i onda svaka naredna pesma je pevao sa sve vise i vise emocije ...to je njegov zastitni znak Very Happy
-pa ja ga licno ne poznajem al bice prilika i da ga upoznam a inace ovako kako ja mislim ja mislim da je on divna osoba , jedna veoma talentirana licnost pametna ...veliki je emotivac ima harizmu komunikativan je otvoren duhovit i otkacen e to mi se bas svidja znaci uvek zna da te nasmeje onda prelep je presladak prelep osmeh oci ..ma sve to se zna ..odgovoran uporan stoi iza svoje reci ..znaci odusevilo me to sto je isto skroman veoma je dobar , sasvim jednostavan ...nikako uobrazen znaci to skromnost a da i iskrenost su mu veoma dragocene vrline ....znaci on je EXTRA potpuno Very Happy
kad bi ga upoznala ovo bi se sigurno potvrdilo hehe
i ja mu zelim da on uspe u zivotu i ne odustaje nikad od svoje snove ..zelim mu blistavu karijeru .. vjerujem u njega i znam da ce da uspe...on je izvrstan pevac i i veoma dobar covek . Very Happy

4Generalna diskusija o Joci Empty Re: Generalna diskusija o Joci Thu Jun 25, 2009 9:51 pm

sandraaa.*

sandraaa.*
Moderator
Moderator

-pa vise ili manje su mi se svidele sve njegove interpretacije,jednostavno me privukao sa svakom pomalo...vec prvi put kad sam ga videla kad je izasao na binu i poceo da cupka dok pevaa nekako mi je bio posebaan i jednostavno sam ga zavolela Generalna diskusija o Joci 968557

-sto se tice njegovog pevanja..no comment..jedan je od retkih pevaca ovako mladih koji se toliko unese u pesmu i pokaze u njoj toliko emocija...i kod svake pesmice koju je izvodio dodao je nesto novo tako da mi je svaka ostala u lepom secanju..sem pesme sve je na prodaju sa kojom je nazalost i ispao..ali ta pesma mu jedino nije legla,mozda zato sto je bio prehladjen tad a mozda sasa matic jednostavno nije za naseg jocu

-najveci utisaak?...hm..oci,kad mu pogledaam u oci tj. kad ga priblize onako dok peva na tvu i samoo kad vidim te njegove okice odma ulepsa dan sa njima...onda glas,koji je stvarno nesto posebnoo..i na kraju ono njegovo cupkanje koje je izbacio iz repertoara ali meni se je to bas svidjalo,msm zapamtila sam ga po tome..hehe Very Happy

-a kao osoba..pa ja mislim da je on ta svoje godine jedna jako zrela osoba koja vec sad zna sta hoce i jako je otvoren i voli salu (to se videlo po emisijama a narocito mi ostala u secanju ona njegova palacinka i eurokrem iz ami g showa-oni koji su ggledali znaju o cemu pricam Wink ) on je osoba saa dubokiim emocijamaa koje zna da pokaze i koje ne krije Smile

i zato uvek uvek uvek uz naseg jocuuu c(=

5Generalna diskusija o Joci Empty Re: Generalna diskusija o Joci Fri Jun 26, 2009 12:23 pm

nena 93

nena 93
Novajlija

1.svidele su mi se sve njegove intepretacije..ne bih mogla sad da izdvajam sve posebno jer skoro sve su mi u vrhu kako je otpevao..ima prelep glas i emocije dok peva i to mi se najvise i svidja..
2.njegovo pevanje mi se mnogo svidja..peva pa razbija..
3.joj ima toliko toga sto bih mogla da izdvojim jer ga licno poznajem..pa najveci utisak je ostavilo na mene kad je navijacima poklonio ruze..bio je prelep gest od njega..njegova duhovitost..ma sav je super..
4.pa kao je osoba je mnogo dobar..takvih je malo kao sto je on..

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum