Zvezde Granda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zvezde Granda

Official forum Zvezde Granda.


You are not connected. Please login or register

MOLBA.....

4 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1MOLBA..... Empty MOLBA..... Thu Jun 25, 2009 1:06 am

milos obilic


Urednik
Urednik

ej ljudi, predlazem da samo odradite pocetne stvari na forumu i da se vratimo na nas stari, jer vidim, vec smo se rasturili, nema nikoga tamo, a takodje zeleo bih i da zamolim da se pozadina promeni u sto slicniju nasem starom forumu ili barem, da bude sto svetlija, ovako ne mogu nikako da se naviknem, nekako... Neutral a takodje sam vec i predlozio, ne znam da li ste procitali, da se otvori nov podforum pod nazivom "clanovi" i da tu bude u tom podforumu, podteme, zdravlje, kuca, ljubav, svakodnevnica, astrologija, misterije i natprirodne pojave, i da dakle to bude diskusije o svemu, samo ne o zvezdama granda, nadam se da cete me poslusati, jer ipak je ovo nov forum a i zvezde granda su skoro pa gotove, a ja ne bih zeleo da prekinem kontakt sa vama, meni dragim ljudima, a takodje da se otvori taj podoforum "clanovi" gde cemo se bolje upoznati i izvesti nase probleme, i rekoh, vec sam zamolio da se obavezno promeni pozadina i da bar malo lici na nas stari forum jer me ovako nimalo ne privlaci... pale a vi se vracajte na nas forum, nije jos ugasen! Evil or Very Mad

2MOLBA..... Empty Re: MOLBA..... Thu Jun 25, 2009 1:08 am

vipcurlic

vipcurlic
Admin
Admin

Pa moramo da pootvaramo potrebne teme ovde ..Slazem se da moze da ima neki dodatni deo sireg spektra..neka Spammy smisli kako ce to

3MOLBA..... Empty Re: MOLBA..... Thu Jun 25, 2009 1:18 am

SpammerGod

SpammerGod
Admin
Admin

Ko sto Vip kaze prvo pootvaramo teme i privucemo clanove dok jih jos mozemo a Milos javi mi se radi tih podforuma da cujem tvoju ideju Wink

https://zvezde-granda.forumotion.net

4MOLBA..... Empty Re: MOLBA..... Thu Jun 25, 2009 1:29 am

milos obilic


Urednik
Urednik

pa vec si "cuo" moju ideju, sta da ti dalje objasnim?! Rolling Eyes Smile a jel se prihvata molba da se malo promeni dizajn foruma i bude slican, starom? Very Happy kad smo vec kod starog...dolazite bree! Evil or Very Mad

5MOLBA..... Empty Re: MOLBA..... Thu Jun 25, 2009 9:13 pm

SpammerGod

SpammerGod
Admin
Admin

Ovako otvorili smo ti podforum " Razna tematika - za clanove ". U tom podforumu si urednik ti, tu se mogu snaci teme ko sto si nakazao a i neke " univerzalne " teme npr. politika i tako.

https://zvezde-granda.forumotion.net

6MOLBA..... Empty Re: MOLBA..... Tue Sep 15, 2009 2:13 pm

nany


Novajlija

eeeeeeeeee ljudi!!!!!!!!!!!! Exclamation Exclamation
sano da se javim,vidim ovde pustoooo pa malo da ozivim teme inace,ja sam jelena
nadan se da cete me prihvatiti!!!
:********************************

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum