Zvezde Granda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zvezde Granda

Official forum Zvezde Granda.


You are not connected. Please login or register

Big Mom Cafe (Members only)

+11
Boki_kumanovo
Vjestica
Jacky
vladeling
SpammerGod
malecka
greenfire
odzambas
kristina7
Gaga
vipcurlic
15 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4

Go down  Message [Page 4 of 4]

76Big Mom Cafe (Members only) - Page 4 Empty Re: Big Mom Cafe (Members only) Fri Jun 26, 2009 1:38 am

odzambas

odzambas
Urednik
Urednik

Bogami si dobro potegla,ha,ha. Citaste li komentare sa snimanja? Sve mi nagovestava jaku Cecinu pesmu. Cak i Jocine je hvale. plus sto kazu da je Ceca bila najraspolozenija od zenskih clanova. Ja ceo dan ne mogu da se oslobodim melodije refrena. Uhvatim sebe da idem ulcom i zvizdim to. Matorko posizio,ha,ha.

77Big Mom Cafe (Members only) - Page 4 Empty Re: Big Mom Cafe (Members only) Fri Jun 26, 2009 3:19 am

vipcurlic

vipcurlic
Admin
Admin

Ne dam ja moju flasu nikako

78Big Mom Cafe (Members only) - Page 4 Empty Re: Big Mom Cafe (Members only) Fri Jun 26, 2009 4:11 am

Jacky

Jacky
Novajlija

Meni bi bilo baš žao da se Green ne druži više sa nama.
On je zaista doneo pravo osveženje na starom forumu...
Baš je znao da zasmeje svojim postovima.
I bio je najredovniji u našem kafeu.
Ali, dobro, ukoliko je njegova odluka takva, poštujem je u svakom slučaju.

79Big Mom Cafe (Members only) - Page 4 Empty Re: Big Mom Cafe (Members only) Fri Jun 26, 2009 4:15 am

vipcurlic

vipcurlic
Admin
Admin

Ne znam zasto se naljutio, valjda je Spammy sastavio kafanu sa fan klubom radi istovetnih akcija u njima, a green je to doziveo kao licni atak - kad sam stigla vratila sam ime koje odgovara svima , ali ocigledno ima svoj razlog za odustanak...

80Big Mom Cafe (Members only) - Page 4 Empty Re: Big Mom Cafe (Members only) Fri Jun 26, 2009 4:08 pm

vladeling

vladeling
Novajlija

Sada ispada da se ipak stari nas forum ne gasi... Sta cemo sada, vracamo se svi na onaj, ili cemo ostati rasuti na tri foruma?

81Big Mom Cafe (Members only) - Page 4 Empty Re: Big Mom Cafe (Members only) Fri Jun 26, 2009 4:14 pm

SpammerGod

SpammerGod
Admin
Admin

Ovo ono al ipak ostaje bez chata i sta je onda namjera tog foruma? Da pricamo o sezoni koja se zavrsila mislim svasta...

https://zvezde-granda.forumotion.net

82Big Mom Cafe (Members only) - Page 4 Empty Re: Big Mom Cafe (Members only) Fri Jun 26, 2009 4:24 pm

vladeling

vladeling
Novajlija

Iskreno, meni je chat tema glupa... Ako je svrha jednog foruma postojanje chat teme, onda nema tu nikakvog foruma...
Ali OK, stvar ukusa...
U svakom slucaju, koliko vidim, ljudi ce se rasuti, i nismo nista postigli...

83Big Mom Cafe (Members only) - Page 4 Empty Re: Big Mom Cafe (Members only) Fri Jun 26, 2009 10:37 pm

vipcurlic

vipcurlic
Admin
Admin

Ni ja ne razumem, iskreno, admina...Ne moze da odrzava, ne interesuje ga gde nema zarade, sto bi radio za nas, nudila sam da se organizujemo da sakupimo pare za odrzavanje, da nije samo njemu na teretu pa nije hteo..pa nas pusti da se organizujemo i resi - neka ga jos..ni tamo ni ovamo...da je bar nagovestio da mozda ima nade da ostanemo..Ne znadem stvarno ..Chat klasican ne volim, nikako, ono nesuvislo dopisivanje...ne volim prazne price, tako da bas ne znam sta i kako dalje

84Big Mom Cafe (Members only) - Page 4 Empty Re: Big Mom Cafe (Members only) Sat Jul 11, 2009 1:39 am

greenfire

greenfire
Novajlija

Au živ Cafe još!
Šta da se radi ipak prave vrednosti traju.
Samo treba goste navući i onda vratiti stari sjaj kultnog Cafea.
Još malo i Big Mom Cafe će postati brend bez obzira na kom se forumu nalazio.

Big Mom Cafe (Members only) - Page 4 Bodrum_halicarnassos_castle2

Bodrum'dan tebrik var...Green

85Big Mom Cafe (Members only) - Page 4 Empty Re: Big Mom Cafe (Members only) Tue Jul 14, 2009 1:06 pm

zana-zaklina

zana-zaklina
Novajlija

Ahhhh, Green, sto mi drago sto sam te "videla i cula", nadam se da cemo se ponovo susresti, ali posle mog ferija, sutra krecem na put i vracam se 24 augusta, mozda se usput i cujemo, nosim laptop!
A i sve drage ljude mnogo pozdravljam, pa se cujemo!

86Big Mom Cafe (Members only) - Page 4 Empty Re: Big Mom Cafe (Members only) Tue Jul 14, 2009 7:58 pm

Vesna_

Vesna_
Urednik
Urednik

Zance srecan put ti zelim!!!! bye
I evo za usput cool

Big Mom Cafe (Members only) - Page 4 Sendvic

Sponsored content



Back to top  Message [Page 4 of 4]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum