Zvezde Granda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zvezde Granda

Official forum Zvezde Granda.


You are not connected. Please login or register

Big Mom Cafe (Members only)

+11
Boki_kumanovo
Vjestica
Jacky
vladeling
SpammerGod
malecka
greenfire
odzambas
kristina7
Gaga
vipcurlic
15 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Message [Page 2 of 4]

26Big Mom Cafe (Members only) - Page 2 Empty Re: Big Mom Cafe (Members only) Thu Jun 25, 2009 1:46 am

malecka

malecka
Naucio da pise

Koliko mi se cini mislimo na istu osobu Rolling Eyes

27Big Mom Cafe (Members only) - Page 2 Empty Re: Big Mom Cafe (Members only) Thu Jun 25, 2009 1:49 am

vipcurlic

vipcurlic
Admin
Admin

Bilo ih vise takvih, veruj mi

28Big Mom Cafe (Members only) - Page 2 Empty Big Mom Cafe (Members Only) Thu Jun 25, 2009 1:57 am

greenfire

greenfire
Novajlija

Evo da se i ovde otvori kultni Big Mom Cafe.
Najomiljenije mesto za članove BM tima.
Najdraži gost Cafea se zna: Big Mama
Najlepši vokal Sveta i okoline.

Big Mom Cafe (Members only) - Page 2 Svetlana-tanasic

Maskota Cafea je čuveni psić Baja:

Big Mom Cafe (Members only) - Page 2 GoGreenDogTee-TDG-pets-fb-74576848

On će istovremeno da proverava i grize propusnice na ulazu u Cafe.
Nemo' da mu neko nije pokazao propusnicu.
Jerbo Baja jeste sitan al' je bo'me dinamitan.
Ned'o bog nikom ako se naljuti.

29Big Mom Cafe (Members only) - Page 2 Empty Re: Big Mom Cafe (Members only) Thu Jun 25, 2009 1:58 am

vladeling

vladeling
Novajlija

Aaaaaa, kod mene opet kisa Rolling Eyes
Treba da "dovucemo" ovde i nase kandidate - zvezde, da nastave ovde sa nama druzenje Smile

30Big Mom Cafe (Members only) - Page 2 Empty Re: Big Mom Cafe (Members only) Thu Jun 25, 2009 1:58 am

vipcurlic

vipcurlic
Admin
Admin

Nista ti ne brini - hocemo.
I kod nas ocajno vreme, kantastrofa sto kaze malo dete

31Big Mom Cafe (Members only) - Page 2 Empty Re: Big Mom Cafe (Members only) Thu Jun 25, 2009 2:01 am

odzambas

odzambas
Urednik
Urednik

Kristina, ja glasah za nasu snajku kod Medenih! Smile

32Big Mom Cafe (Members only) - Page 2 Empty Re: Big Mom Cafe (Members only) Thu Jun 25, 2009 2:02 am

vipcurlic

vipcurlic
Admin
Admin

Nista se drugo ni ocekivalo nije..Jel si povecao slova Odza Question

33Big Mom Cafe (Members only) - Page 2 Empty Re: Big Mom Cafe (Members only) Thu Jun 25, 2009 2:05 am

kristina7

kristina7
Novajlija

moramo da smislimo koji ce sutra biti dan u cafeu!? Smile

34Big Mom Cafe (Members only) - Page 2 Empty Re: Big Mom Cafe (Members only) Thu Jun 25, 2009 2:06 am

odzambas

odzambas
Urednik
Urednik

Maksimalno su povecana, ali su manja nego na prethodnom. Kako da postavim moja tri Paka?

35Big Mom Cafe (Members only) - Page 2 Empty Re: Big Mom Cafe (Members only) Thu Jun 25, 2009 2:06 am

Jacky

Jacky
Novajlija

Evo mene...
Samo, oće li Baja da me pusti?

36Big Mom Cafe (Members only) - Page 2 Empty Re: Big Mom Cafe (Members only) Thu Jun 25, 2009 2:09 am

greenfire

greenfire
Novajlija

Oće oće.On odma namiriše ko je na Fan Listi a ko nije.
Prema tome gosti bez propusnice su obrali bostan.
Pogotovo jer je Baja nešto nervozan večeras.
Nije dobio klopu...Mora da se štedi.
Tek smo otvorili.
Đes ba Jacky?

37Big Mom Cafe (Members only) - Page 2 Empty Re: Big Mom Cafe (Members only) Thu Jun 25, 2009 2:10 am

vipcurlic

vipcurlic
Admin
Admin

Sliku ili avatar - ako je avatar ides gore u taskbaru na Profil pa na Avatar i izvadis iz kompa, mora biti oko 100 x 100 ,a za sliku link ,klik na kockicu sa slikom iznad poruke i ubacis link

38Big Mom Cafe (Members only) - Page 2 Empty Re: Big Mom Cafe (Members only) Thu Jun 25, 2009 2:22 am

odzambas

odzambas
Urednik
Urednik

Hvala, uspeo sam! Ostavljam ti i moju flasu,ha,ha.

39Big Mom Cafe (Members only) - Page 2 Empty Re: Big Mom Cafe (Members only) Thu Jun 25, 2009 2:22 am

Jacky

Jacky
Novajlija

Evo me, svratih tek večeras na forum, i imam šta da vidim...
Kolektivno preseljavanje!
Ako, ako, ja sam uvek za akciju!!!
Polako, Green, kad privučemo sve posetioce iz starog kafea, i zarada će biti bolja. Samo ćemo do tada morati malo da se pretrpimo... Very Happy Very Happy Very Happy

Evo, za mog drugara Baju da više ne bude gladan...

Big Mom Cafe (Members only) - Page 2 Phpthumbgeneratedthumbna

40Big Mom Cafe (Members only) - Page 2 Empty Re: Big Mom Cafe (Members only) Thu Jun 25, 2009 2:29 am

vipcurlic

vipcurlic
Admin
Admin

E,ako je ko zasluzio,ja sam!!!Celu flasu i niko da mi ne pipa, trazi Green-u drugu za tebe, a ja da opletem..Kako volim da vidim takve slike kao tvoje..Divni su

41Big Mom Cafe (Members only) - Page 2 Empty Re: Big Mom Cafe (Members only) Thu Jun 25, 2009 2:35 am

odzambas

odzambas
Urednik
Urednik

To na slici je moje bogatstvo (za sad, u oktobru ocekujem zensko pojacanje,ha,ha.)!
Nista meni od Zelenog. Da nema Vesne ostadoh zedan! Smile

42Big Mom Cafe (Members only) - Page 2 Empty Re: Big Mom Cafe (Members only) Thu Jun 25, 2009 11:31 am

Vjestica

Vjestica
Novajlija

Evo i mene Shocked

43Big Mom Cafe (Members only) - Page 2 Empty Zabavna Strana Thu Jun 25, 2009 2:10 pm

Boki_kumanovo

Boki_kumanovo
Novajlija

Ja sam dosla do ideju za ovu stranu od znanja da treba da se salimo zato ljudi evo vam ova strana!


pozz BOKI_KUMANOVO Very Happy

44Big Mom Cafe (Members only) - Page 2 Empty Re: Big Mom Cafe (Members only) Thu Jun 25, 2009 2:14 pm

Boki_kumanovo

Boki_kumanovo
Novajlija

ljude nema CECE kako cemo bez nje???

45Big Mom Cafe (Members only) - Page 2 Empty Re: Big Mom Cafe (Members only) Thu Jun 25, 2009 2:55 pm

kristina7

kristina7
Novajlija

aj danas arapski dan...
dovela sam trbusnu plesacicu... Smile

https://www.youtube.com/watch?v=w82qdfGZCQ0&feature=related

46Big Mom Cafe (Members only) - Page 2 Empty Re: Big Mom Cafe (Members only) Thu Jun 25, 2009 2:59 pm

kristina7

kristina7
Novajlija

gledajte od 2:30 tada je najbolje Smile

47Big Mom Cafe (Members only) - Page 2 Empty Re: Big Mom Cafe (Members only) Thu Jun 25, 2009 3:12 pm

kristina7

kristina7
Novajlija

ej..pa gde je cafe? nista mi sad ovde nije jasno... Sad

48Big Mom Cafe (Members only) - Page 2 Empty Re: Big Mom Cafe (Members only) Thu Jun 25, 2009 3:13 pm

SpammerGod

SpammerGod
Admin
Admin

Teme su skupa samo mi recite kakav da bude naziv da ga izmenimo ne moze bit u istom podforumu dve teme za dopisivanje.

https://zvezde-granda.forumotion.net

49Big Mom Cafe (Members only) - Page 2 Empty Re: Big Mom Cafe (Members only) Thu Jun 25, 2009 4:10 pm

Boki_kumanovo

Boki_kumanovo
Novajlija

SpamerGod jel mogu da budem admin kao tebe? confused

50Big Mom Cafe (Members only) - Page 2 Empty Re: Big Mom Cafe (Members only) Thu Jun 25, 2009 4:12 pm

Jacky

Jacky
Novajlija

Meni se više sviđa kafe...
To je bilo super

Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 4]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum