Zvezde Granda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zvezde Granda

Official forum Zvezde Granda.


You are not connected. Please login or register

Big Mom Cafe (Members only)

+11
Boki_kumanovo
Vjestica
Jacky
vladeling
SpammerGod
malecka
greenfire
odzambas
kristina7
Gaga
vipcurlic
15 posters

Go to page : 1, 2, 3, 4  Next

Go down  Message [Page 1 of 4]

1Big Mom Cafe (Members only) Empty Big Mom Cafe (Members only) Wed Jun 24, 2009 11:23 pm

vipcurlic

vipcurlic
Admin
Admin

Hajde da se druzimo - nema Greena da otvori kafanu Evil or Very Mad



Last edited by vipcurlic on Thu Jun 25, 2009 7:22 pm; edited 1 time in total

2Big Mom Cafe (Members only) Empty Re: Big Mom Cafe (Members only) Wed Jun 24, 2009 11:24 pm

Gaga

Gaga
Naucio da pise

Valda ce doci! A dok ne dodje mi cemo se druziti

3Big Mom Cafe (Members only) Empty Re: Big Mom Cafe (Members only) Wed Jun 24, 2009 11:25 pm

vipcurlic

vipcurlic
Admin
Admin

Ja ga pozvala ali nema ga da prozbori

Hajde, vidite koja nam osnovna tema jos fali - da otvaramo i popunjavamo

4Big Mom Cafe (Members only) Empty Re: Big Mom Cafe (Members only) Thu Jun 25, 2009 12:12 am

kristina7

kristina7
Novajlija

sacu ja da ga zovem Smile
fali nam cafe nema sta Wink

5Big Mom Cafe (Members only) Empty Re: Big Mom Cafe (Members only) Thu Jun 25, 2009 12:21 am

odzambas

odzambas
Urednik
Urednik

Samo da pozdravim staro drustvo i da proverim kako funkcionise.
Uh, nesto su sitna slova. Valjda ce se i to srediti.

6Big Mom Cafe (Members only) Empty Re: Big Mom Cafe (Members only) Thu Jun 25, 2009 12:45 am

vipcurlic

vipcurlic
Admin
Admin

Jao, Odza , nije valjda da ne vidis ova slova...au..lose se i meni pise onda nesto uskoro What a Face

7Big Mom Cafe (Members only) Empty Re: Big Mom Cafe (Members only) Thu Jun 25, 2009 12:53 am

odzambas

odzambas
Urednik
Urednik

Vip, vidim ja, ali su mnogo sitnija nego na starom. Mozda ja treba nesto da uradim?

8Big Mom Cafe (Members only) Empty Re: Big Mom Cafe (Members only) Thu Jun 25, 2009 12:54 am

greenfire

greenfire
Novajlija

Bogami neobičan look.Al' nemogu avatari da se prikačuju jbg.
Pozdrav BM ekipo!
Evo i Greena.
A taman sam mislio da se skidam sa forumomanije al' vas zagotivih nekako.
Pa k'o rekoh ajd' još malo,još malo,još malo....
Ima li leka za skidanje sa manije a? Very Happy
Forza Il'Grande Mama!

9Big Mom Cafe (Members only) Empty Re: Big Mom Cafe (Members only) Thu Jun 25, 2009 12:56 am

vipcurlic

vipcurlic
Admin
Admin

Odza ,imas li Mozilu Firefox?

10Big Mom Cafe (Members only) Empty Re: Big Mom Cafe (Members only) Thu Jun 25, 2009 12:59 am

vipcurlic

vipcurlic
Admin
Admin

Moze Green - udji gore u opciju Profile, pa u Avatar pa ubaci malu sliku do 100 x 100

11Big Mom Cafe (Members only) Empty Re: Big Mom Cafe (Members only) Thu Jun 25, 2009 1:00 am

kristina7

kristina7
Novajlija

Elita se polako skuplja Smile

12Big Mom Cafe (Members only) Empty Re: Big Mom Cafe (Members only) Thu Jun 25, 2009 1:07 am

odzambas

odzambas
Urednik
Urednik

vipcurlic wrote:Odza ,imas li Mozilu Firefox?

Imam. Sto? Mozes li da mi postavis onu moju trojicu, ja to jos nisam savladao.

13Big Mom Cafe (Members only) Empty Re: Big Mom Cafe (Members only) Thu Jun 25, 2009 1:10 am

vipcurlic

vipcurlic
Admin
Admin

Otvori stranu bilo koju, levo drzi CTRL a desno stisni + na tastaturi i povecace ti se slova na celoj strani (to je za matorije clanove foruma potrebno bounce )

14Big Mom Cafe (Members only) Empty Re: Big Mom Cafe (Members only) Thu Jun 25, 2009 1:17 am

malecka

malecka
Naucio da pise

Izgleda su ovde kod Cece najaktivniji clanovi, svaka cast Very Happy Dosla sam samo da vas pozdravim, jer kod mene tamo nema nikoga jos uvek Very Happy

15Big Mom Cafe (Members only) Empty Re: Big Mom Cafe (Members only) Thu Jun 25, 2009 1:19 am

kristina7

kristina7
Novajlija

malecka wrote:Izgleda su ovde kod Cece najaktivniji clanovi, svaka cast Very Happy Dosla sam samo da vas pozdravim, jer kod mene tamo nema nikoga jos uvek Very Happy
pa idi ih zovi da svi predju na ovaj forum Wink

16Big Mom Cafe (Members only) Empty Re: Big Mom Cafe (Members only) Thu Jun 25, 2009 1:23 am

vipcurlic

vipcurlic
Admin
Admin

Gde tamo @malecka!?

17Big Mom Cafe (Members only) Empty Re: Big Mom Cafe (Members only) Thu Jun 25, 2009 1:24 am

malecka

malecka
Naucio da pise

Pa kod Jovana u podforumu, ne boj se, ne postoji treci forum Very Happy

18Big Mom Cafe (Members only) Empty Re: Big Mom Cafe (Members only) Thu Jun 25, 2009 1:27 am

vipcurlic

vipcurlic
Admin
Admin

Ma ne bojim se ja foruma, bitni ljudi ce se drzati zajedno jer nam je stalo da se druzimo svaki dan, nego ne znam gde je to tamo pa da pitam I love you

19Big Mom Cafe (Members only) Empty Re: Big Mom Cafe (Members only) Thu Jun 25, 2009 1:32 am

malecka

malecka
Naucio da pise

Naravno, pametan pita a budala cuti i misli da zna Very Happy Polako se skupljaju clanovi, mislim da ce ovaj forum cak biti poseceniji od proslog Very Happy

20Big Mom Cafe (Members only) Empty Re: Big Mom Cafe (Members only) Thu Jun 25, 2009 1:34 am

kristina7

kristina7
Novajlija

tesko jer su zg zavrsene Sad
ali opet bar cemo imati gde da se druzimo Smile

21Big Mom Cafe (Members only) Empty Re: Big Mom Cafe (Members only) Thu Jun 25, 2009 1:37 am

malecka

malecka
Naucio da pise

Neka svako napravi par profila i eto, broj ce se povecati Very Happy Uh, koji smo mi zavisnici stvarno, to nikako nije dobro Rolling Eyes

22Big Mom Cafe (Members only) Empty Re: Big Mom Cafe (Members only) Thu Jun 25, 2009 1:38 am

SpammerGod

SpammerGod
Admin
Admin

Eto ovde i druge strane... znaci 21 post Smile

https://zvezde-granda.forumotion.net

23Big Mom Cafe (Members only) Empty Re: Big Mom Cafe (Members only) Thu Jun 25, 2009 1:39 am

vipcurlic

vipcurlic
Admin
Admin

Nemoj ovde samo molim te, duplirani i multiplicirani nikovi aaaaaa Evil or Very Mad

24Big Mom Cafe (Members only) Empty Re: Big Mom Cafe (Members only) Thu Jun 25, 2009 1:40 am

malecka

malecka
Naucio da pise

Ma necu, ne brini se, nisam ja orbit, lutkica ili neki od tih pacijenata Very Happy

25Big Mom Cafe (Members only) Empty Re: Big Mom Cafe (Members only) Thu Jun 25, 2009 1:44 am

vipcurlic

vipcurlic
Admin
Admin

Kad bi znala sto znam ja, pala bi u nesvest hihihihi - neka ostanu na izboru - jedan nik i bice u redu, da ne bude "usta moja hvalite me" i jedna osoba sve redom hvali i diskutuje sama sa sobom!

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 4]

Go to page : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum