Zvezde Granda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zvezde Granda

Official forum Zvezde Granda.


You are not connected. Please login or register

najvjerniji fanovi..;))

+3
vipcurlic
Gaga
sammy_zlatnik
7 posters

ciji fanovi su najbolji i najvjerniji??

najvjerniji fanovi..;)) Vote_lcap14%najvjerniji fanovi..;)) Vote_rcap 14% [ 2 ]
najvjerniji fanovi..;)) Vote_lcap0%najvjerniji fanovi..;)) Vote_rcap 0% [ 0 ]
najvjerniji fanovi..;)) Vote_lcap14%najvjerniji fanovi..;)) Vote_rcap 14% [ 2 ]
najvjerniji fanovi..;)) Vote_lcap36%najvjerniji fanovi..;)) Vote_rcap 36% [ 5 ]
najvjerniji fanovi..;)) Vote_lcap7%najvjerniji fanovi..;)) Vote_rcap 7% [ 1 ]
najvjerniji fanovi..;)) Vote_lcap0%najvjerniji fanovi..;)) Vote_rcap 0% [ 0 ]
najvjerniji fanovi..;)) Vote_lcap0%najvjerniji fanovi..;)) Vote_rcap 0% [ 0 ]
najvjerniji fanovi..;)) Vote_lcap0%najvjerniji fanovi..;)) Vote_rcap 0% [ 0 ]
najvjerniji fanovi..;)) Vote_lcap0%najvjerniji fanovi..;)) Vote_rcap 0% [ 0 ]
najvjerniji fanovi..;)) Vote_lcap21%najvjerniji fanovi..;)) Vote_rcap 21% [ 3 ]
najvjerniji fanovi..;)) Vote_lcap7%najvjerniji fanovi..;)) Vote_rcap 7% [ 1 ]
najvjerniji fanovi..;)) Vote_lcap0%najvjerniji fanovi..;)) Vote_rcap 0% [ 0 ]
Total Votes : 14

Poll closed

Go down  Message [Page 1 of 1]

1najvjerniji fanovi..;)) Empty najvjerniji fanovi..;)) Tue Jun 30, 2009 10:00 pm

sammy_zlatnik

sammy_zlatnik
Urednik
Urednik

glasajte..

2najvjerniji fanovi..;)) Empty Re: najvjerniji fanovi..;)) Wed Jul 01, 2009 2:18 pm

Gaga

Gaga
Naucio da pise

Pufnice

3najvjerniji fanovi..;)) Empty Re: najvjerniji fanovi..;)) Wed Jul 01, 2009 3:32 pm

sammy_zlatnik

sammy_zlatnik
Urednik
Urednik

Gaga wrote:Pufnice
naravno,svim srcem.. Smile Smile Smile najvjerniji fanovi..;)) 740495

4najvjerniji fanovi..;)) Empty Re: najvjerniji fanovi..;)) Wed Jul 01, 2009 4:34 pm

vipcurlic

vipcurlic
Admin
Admin

Hmmm...a kako, po kojim kriterijumima..kako da se "razvrstamo" po kategorijama kad svako svog voli Embarassed Cime da napravim "klackalicu i odluku"?

5najvjerniji fanovi..;)) Empty Re: najvjerniji fanovi..;)) Wed Jul 01, 2009 5:23 pm

sammy_zlatnik

sammy_zlatnik
Urednik
Urednik

pa za koga navijas,onda ces voljeti i njegove fanove...kao sto ja obozavam pufnice..

6najvjerniji fanovi..;)) Empty Re: najvjerniji fanovi..;)) Wed Jul 01, 2009 5:38 pm

Elena^

Elena^
Urednik
Urednik

niej tako ja bar tako ne shvatam anketu

najverniji fanovi ... koji fanovi su svuda na svaki nastup, koji su najglasniji koji se najvise brine , a ne svako za svoje Very Happy

7najvjerniji fanovi..;)) Empty Re: najvjerniji fanovi..;)) Wed Jul 01, 2009 5:59 pm

SpammerGod

SpammerGod
Admin
Admin

Glasam za Neznanke Wink

https://zvezde-granda.forumotion.net

8najvjerniji fanovi..;)) Empty Re: najvjerniji fanovi..;)) Wed Jul 01, 2009 6:12 pm

sammy_zlatnik

sammy_zlatnik
Urednik
Urednik

pa elena ja ne mogu ici na nastupe..kako da idem kad je to sve u srbiji a ja iz BiH..a jos sam maloljetna da bih putovala na svaki nastup..ima nas fanova i u BiH i u americi i u Hrvatskoj..ma ima nas svagdje..ja ne idem na nastupe i koncerte,ali volim i navijam za sasku svim srcem i snagom svojom..

9najvjerniji fanovi..;)) Empty Re: najvjerniji fanovi..;)) Wed Jul 01, 2009 6:20 pm

Nevena(Kanada)

Nevena(Kanada)
Naucio da pise

Neznanke!

10najvjerniji fanovi..;)) Empty Re: najvjerniji fanovi..;)) Wed Jul 01, 2009 6:30 pm

Allem

Allem
Urednik
Urednik

Nebojsini fanovi imaju ime - Vojvodici Wink

11najvjerniji fanovi..;)) Empty Re: najvjerniji fanovi..;)) Wed Jul 01, 2009 7:37 pm

sammy_zlatnik

sammy_zlatnik
Urednik
Urednik

Allem wrote:Nebojsini fanovi imaju ime - Vojvodici Wink
ok..nisam znala..ali isto je to..

12najvjerniji fanovi..;)) Empty Re: najvjerniji fanovi..;)) Wed Jul 01, 2009 10:16 pm

Elena^

Elena^
Urednik
Urednik

sammy_zlatnik wrote:pa elena ja ne mogu ici na nastupe..kako da idem kad je to sve u srbiji a ja iz BiH..a jos sam maloljetna da bih putovala na svaki nastup..ima nas fanova i u BiH i u americi i u Hrvatskoj..ma ima nas svagdje..ja ne idem na nastupe i koncerte,ali volim i navijam za sasku svim srcem i snagom svojom..
ne radi se samo za nastupe i ja sam iz Makedonije pa i ja nemogu ici na nastupe

po meni anketa ne bi trebala da bude kao glasanje u koje fanove pripadas vec koje mislis da su nekako drugacije da se odvajaju od druge kao prosle godine sto su bile krasive Very Happy

13najvjerniji fanovi..;)) Empty Re: najvjerniji fanovi..;)) Thu Jul 02, 2009 12:48 pm

sammy_zlatnik

sammy_zlatnik
Urednik
Urednik

pa znam na sta mislis..ali nema veze..ja sam postavila kao anketu,nadam se da nema problema?

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum