Zvezde Granda

Official forum Zvezde Granda.

You are not connected. Please login or register

Vas stajls...

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Vas stajls... on Sun Jun 28, 2009 4:37 pm

Gox

Urednik
Urednik
Dakle...
Opisite svoj staling... Kako se oblacite, koji nakit nosite, frizura, tatoo, piercing... I sve ostalo sto ide pod termin stajling Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

View user profile

2 Re: Vas stajls... on Mon Jun 29, 2009 2:39 am

dunja

Naucio da pise
Pa...Obicno nosim svetlo plave farmerke i majce betty boop,to najvise volim kada idem u skolu.Kosa mi je ravna,pa je cesto vezem u rep,jer je prilicno dugacka.Nemam ni tatoo ni bilo sta tome slicno,a od nakita nosim mindjuse i narukvicu.

View user profile

3 Re: Vas stajls... on Thu Jul 02, 2009 3:00 am

sandraaa.*

Moderator
Moderator
pa ono sto najvise volim da nosim su dugacke farmerke,duks ili neka kratka majica ii patike Very Happy haha,to jednostavno obozavam...mada kako naidje neka posebna prilika mogu se obuci i elegantno ali ono u granicama normale jer ipak ne bih da preteram jer nije u skladu sa mojim godinama Very Happy ali sebe najvise pronalazim u nekom laganom sportskom stilu oblacenja Smile ne volim majice kojee sakrivaju vrat,ne znam zasto ali eto Very Happy od nakita nikad ne preterujem..posebno ne sa mindjusama jer mrzim one dugacke mindjuse,lepse su mi one male stine Very Happy a narukvice i ogrlice nosim ako mogu nekako to da skombinujem sa tim sta imam obuceno Very Happy a veliki sam protivnik piercinga i tattoa..tako da to ne bih imala nikad Razz aa kosaa mi obicno spustena posto ne volim svezanu kosu a i lepse mi je kad dugacka kosa stoji onako spustena Very Happy

View user profile

4 Re: Vas stajls... on Thu Jul 02, 2009 2:04 pm

Ma normalno neke dobre farmarke mada volim tamnije ili vec crne ne ono svetlo plave pa neka dobra lepa majica naravno uz to neke patike ali u ovo vreme u sandale Very Happy
Mada elegantnost haha ma da za neku sansu mozda ali ne volim to ja mislim dusi me haha... Smile
Sportski kao sto treba a ovako za pirs i tattoo mislim bezveze to ne mislim nikad imat nemogu jih gledat a kamoli nosit. Uh kosa kako mi pane pokad mogu i ostavit kosu od spavanja, kad normalno po kupanju ili ju malo podignem sve zavisi od mog raspolozenja Very Happy

View user profile http://zvezde-granda.forumotion.net

5 Re: Vas stajls... on Thu Jul 02, 2009 3:09 pm

Milly94

Naucio da pise
zavisi gde idem...
ako naprimer idem u grad onda obucem neke uske farmerke i majcu a kosa mi je pustena nakit ne volim da nosim mozda samo stavim neke mindjuse i to je to...sminka OBAVEZNO Very Happy od sminke stavljam kreon maskaru i sjaj za usta a od obuce ili baletanke ili cizme ili patike zavisi od vremena kakvo je
ako idem u diskoteku...ako je leto oblacim neku suknjicu ili sorc i majcu neku onako lepu da ne bude ni zatvorena ni otvorena previse nesto srednje...nakit zaivisi od odela npr ako mi je na majci veliki dekolte onda uzimam neko malo vece lance a ako ne onda ne stavljam nista,sminka-maskaru,kreon,senku,puder,rumenilo i karmin a od obuce ako uzmem suknju onda uzimam sandale sa malom sriklicom a ako imam sorc onda baletanke a frizura ili mi je pustena ravna ili napravim loknice
a ako je neka posebna prilika npr svadba krstenje ili nesto slicno onda haljinu,sandale,sminku,a od frizure najcesce mi je ravna ili lokne i to je to Very Happy

ali najvise volim sorc pogotovo beli i mali da bude i majcicu neku Very Happy

View user profile

6 Re: Vas stajls... on Fri Jul 03, 2009 12:03 pm

Gox

Urednik
Urednik
Volim opustenu varijantu oblacenja. Farke, majica uskog kroja/duks, patike. Od nakita nosim srebrni lancic sto sam dobio od razreda za osamnaesti. Inace volim razne ogrlice i narukvice u indijskom i afro fazonu.Uskoro cu probusiti levo uho. I to ce biti sve od nakit. Pirsing na ostalim delovima tela ne planiram, kao ni tetovaze, ali nikad ne reci nikad Laughing

View user profile

7 Re: Vas stajls... on Fri Jul 03, 2009 1:07 pm

zana-zaklina

Novajlija
Ja eto volim da se skockam, cak i kad odem do radnje rabbit tongue ! Obavezna je i sminka a i miris uz to! Lancic, prstenje, sat, minduse...uvek su prisutni, nije bizuterija! Volim pantalone dobrog kroja, nisam nesto za farmerice, ali ih imam dvoje elegante, volim suknjice tek iznad kolena ali nenosim cesto, mislim nisam onda opustena, moram uvek gledati kako sedim! Gledam sto mi stoji,znam koje boje mi stoje, imam svoj stil, godine te nauce da znas sta ti stoji a sta ne, mada nisam sad ona koja je puna sebe, ne jednostavno zivot je kratak i volim ako je mi Bog dao da budem zensko, da to i koristim na sebi! Kosa mi uvek ima istu crvenu boju, mozda da varira u neke nijanse, svaki put nesto uradim sa kosom, podignuto sa nekim detaljom, ili pusteno ravno ili valovito, kad imam vremena!

View user profile

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]