Zvezde Granda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zvezde Granda

Official forum Zvezde Granda.


You are not connected. Please login or register

Najljepsi pjevac i pjevacica..

4 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Najljepsi pjevac i pjevacica.. Empty Najljepsi pjevac i pjevacica.. Fri Jun 26, 2009 5:14 pm

sammy_zlatnik

sammy_zlatnik
Urednik
Urednik

Tanja Savic,Aleksandra Bursac,Jelena Kostov,Mirjana Mirkovic,Rada Manojlovic,Viki Miljkovic.....Slobodan Vasic,Nemanja Stevanovic,Darko Lazic,Jovan Stefanovic,Stevan Andjelkovic...

2Najljepsi pjevac i pjevacica.. Empty Re: Najljepsi pjevac i pjevacica.. Fri Jun 26, 2009 8:19 pm

Nadyaa

Nadyaa
Naucio da pise

najljepsa mi je radmila manojlovic..mislim i slatka..lijepa i zgodna
a od pjevaca..pa to se zna..slobodan vasic..savrsenstvo bez mane

3Najljepsi pjevac i pjevacica.. Empty Re: Najljepsi pjevac i pjevacica.. Fri Jun 26, 2009 8:22 pm

sammy_zlatnik

sammy_zlatnik
Urednik
Urednik

hehe...savrsenstvo bez mane-..

4Najljepsi pjevac i pjevacica.. Empty Re: Najljepsi pjevac i pjevacica.. Fri Jun 26, 2009 8:23 pm

Nadyaa

Nadyaa
Naucio da pise

Very Happy Wink

5Najljepsi pjevac i pjevacica.. Empty Re: Najljepsi pjevac i pjevacica.. Fri Jun 26, 2009 8:29 pm

sammy_zlatnik

sammy_zlatnik
Urednik
Urednik

pa vidi tko je u mene prvi od muskih..;-)

6Najljepsi pjevac i pjevacica.. Empty Re: Najljepsi pjevac i pjevacica.. Fri Jun 26, 2009 8:35 pm

Nadyaa

Nadyaa
Naucio da pise

heheh..pa sto jest jest..zna se Embarassed

7Najljepsi pjevac i pjevacica.. Empty Re: Najljepsi pjevac i pjevacica.. Sat Jun 27, 2009 11:06 am

~~Ane~~

~~Ane~~
Novajlija

Od zenske :rada,tanja savic,saska,jeca,ceca,brena,a od muske:Jovan Stefanovic,Slobodan Vasic,Stevan Andjelkovic,Bane

8Najljepsi pjevac i pjevacica.. Empty Re: Najljepsi pjevac i pjevacica.. Mon Jun 29, 2009 2:46 am

dunja

dunja
Naucio da pise

Pevac-Joca,Sloba,Stevan Andjelkovic,Nemanja Stevanovic...Pevacice-Rada,Silvija,Tanja,Ceca,Bilja Secivanovic...

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum