Zvezde Granda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zvezde Granda

Official forum Zvezde Granda.


You are not connected. Please login or register

Vase misljenje o Sandriii??

+7
Allem
sammy_zlatnik
Iw@n@
PLAVUSICA_NP
sandraaa.*
Nana
SpammerGod
11 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Vase misljenje o Sandriii?? Empty Vase misljenje o Sandriii?? Thu Jun 25, 2009 11:15 pm

SpammerGod

SpammerGod
Admin
Admin

Hm da vas cujem svoje misljenje cu napisat odmah trebam da uzmem malo vremena za nju Very Happy

Evo:

Mon Cheryy-Cheri tj. Sandra je jedna osoba koja mi je verovali ili ne dosta pomogla u zivotu.
Uvek je bila uz mene kad mi je trebao neko da me tesi Wink I to nikad necu zaboravit.
Sandra zivi u Ljubljani blizu mene uskoro ce imati rodjendan da vas malo podsetim Wink
Ona je jedna jako pametna osoba, zna da bira prave reci i zna dobro ona kad nesto treba da kaze a kad ne. Ima momenta u kojom bio ona reagovala bez da bi pomislila na to sta se moze desit al premisli ona dobro Wink
Hmmm dal je dobro znam pitam se ja... pricamo svaki dan po nekoliko sati i bas kad covek misli da je zna dobro ona iznenadi ko da zna kad to treba da uradi. Cudo od coveka ...
To da je komunikativna mislim, da je bezveze da pricam svako je zna i mislim da nema osobe koja ju mrzi osim jedne(znamo neki o kome pricam Very Happy).
Jao nemoj da me zameris al moram da kazes da voolis da pricas haha zato ponekad izgubljamo i dane i noci caskajuci (al ne smeta to meni Wink i naravno postavljamo rekord Wink Smile
Obozavam to kad mi kaze da je super, odlicno, fenomenalno i kad se smeje a ima i koji momenat kad joj nije dobro ali brzo nju to prodje (naravno uz mene haha) .. Very Happy
Zenica voli da peva mmm sta voli?? Obozava da peva, najvise smo prepevali tih pesama sa Sanjicom i valjda cemo to ponovit Wink Wink Mislim ja nemogu da zamislim nju bez muzike i da ne kaze slusam muziku.
Mogu iskreno reci da mi je jako draga osoba, bez koje vise ni neznam kako bi preziveo citav dan... Smile

Ostani takva kakva jesi !! Wink

Vase misljenje o Sandriii?? 06250910



Last edited by SpammerGod on Thu Jun 25, 2009 11:43 pm; edited 3 times in total

https://zvezde-granda.forumotion.net

2Vase misljenje o Sandriii?? Empty Re: Vase misljenje o Sandriii?? Thu Jun 25, 2009 11:24 pm

Nana

Nana
Urednik
Urednik

Sve najlepse Laughing

3Vase misljenje o Sandriii?? Empty Re: Vase misljenje o Sandriii?? Thu Jun 25, 2009 11:41 pm

sandraaa.*

sandraaa.*
Moderator
Moderator

Vase misljenje o Sandriii?? 527689 ala me iznenadi sad sa tim romanomm o meni...e paa hvalaa tii :-*

i nanicee hvaaalaa i tebiiii :-*

4Vase misljenje o Sandriii?? Empty Re: Vase misljenje o Sandriii?? Fri Jun 26, 2009 1:00 am

PLAVUSICA_NP

PLAVUSICA_NP
Novajlija

Sandrica je mnogo draga,i kao sto spammer rece jako pametna osoba...Ja je mnogo volim,zagotivila sam je za kratko vreme... srce srce mwa

5Vase misljenje o Sandriii?? Empty Re: Vase misljenje o Sandriii?? Fri Jun 26, 2009 8:52 pm

Iw@n@

Iw@n@
Naucio da pise

super je Sandrica...duhovita,druzeljubiva,preslatka...ma sve naj,naj... Smile

6Vase misljenje o Sandriii?? Empty Re: Vase misljenje o Sandriii?? Fri Jun 26, 2009 9:01 pm

sammy_zlatnik

sammy_zlatnik
Urednik
Urednik

super je sandra..druzeljubiva..zanimljiva..pametna..ma savrsena..

7Vase misljenje o Sandriii?? Empty sandraaa.* Fri Jun 26, 2009 9:34 pm

Nana

Nana
Urednik
Urednik

Predivna osoba,pricljiva,vesela,drustvena,jednom recju extra

8Vase misljenje o Sandriii?? Empty Re: Vase misljenje o Sandriii?? Sat Jun 27, 2009 12:34 am

sandraaa.*

sandraaa.*
Moderator
Moderator

hvaaalaa vaam punoooo Vase misljenje o Sandriii?? 506329

vvp :-*

9Vase misljenje o Sandriii?? Empty Re: Vase misljenje o Sandriii?? Sat Jun 27, 2009 5:31 pm

Allem

Allem
Urednik
Urednik

Nismo se bas puno druzili na onom forumu, ali sigurno na ovom hocemo... Ono sto sam zakljucio iz njenih postova je da je veoma komunikativna, druzeljubiva, duhovita, a i treba vjerovati Spammeru.. Sigurno je istina ono sto je on napisao Wink

10Vase misljenje o Sandriii?? Empty Re: Vase misljenje o Sandriii?? Sat Jun 27, 2009 8:19 pm

~~Ane~~

~~Ane~~
Novajlija

Sve su reci suvisne za moju sandricu....... ali ipak moram reci andjeo koi hoda zemljom heh

11Vase misljenje o Sandriii?? Empty Re: Vase misljenje o Sandriii?? Sat Jun 27, 2009 8:55 pm

sandraaa.*

sandraaa.*
Moderator
Moderator

@Allem...pa valjda nije slagao nista ...zna on da nije lepo lagati Wink heheh

@Anaa dusoo... jaaooo Vase misljenje o Sandriii?? 981797 paa nisam ja bas anjeoo alii stvaarno ti hvalaa ako taako misliiiisss

ljvp Vase misljenje o Sandriii?? 506329 :-*

12Vase misljenje o Sandriii?? Empty Re: Vase misljenje o Sandriii?? Sat Jun 27, 2009 9:14 pm

music is in the air

music is in the air
Novajlija

sandra...
pa ona je jedna divna osoba sta da kazem za nju za kratko vreme da kazem usla mi pod koze jednostavno takva je druzeljubiva komunikativna otvorena iskrena ..duhovita ..znaci sve naj naj za nju nemam reci mali andjelcic ..hehe Very Happy

13Vase misljenje o Sandriii?? Empty Re: Vase misljenje o Sandriii?? Sat Jun 27, 2009 9:41 pm

sammy_zlatnik

sammy_zlatnik
Urednik
Urednik

predivna osoba..koja me iznenadila..predivna osobaaa..

14Vase misljenje o Sandriii?? Empty Re: Vase misljenje o Sandriii?? Sun Jun 28, 2009 8:44 pm

sandraaa.*

sandraaa.*
Moderator
Moderator

jaaoo milaa i sammy hvalaa vaam na tim predivniiim reciimaaa Vase misljenje o Sandriii?? 981797

ljvp Vase misljenje o Sandriii?? 506329 mwa :-*

15Vase misljenje o Sandriii?? Empty Re: Vase misljenje o Sandriii?? Tue Jun 30, 2009 2:19 pm

Gaga

Gaga
Naucio da pise

Koliko sam do sada videla super je cura!

16Vase misljenje o Sandriii?? Empty Re: Vase misljenje o Sandriii?? Thu Jul 30, 2009 9:27 pm

~Sneza~


Novajlija

Moja seka je jedna divna osoba....Ona mi je jedna od najdrazih osoba ne samo na forumu nego uopste....... Znaci ruku u vatru bi ubacila za nju...Divna je,dobra je,druzeljubiva,opicena malo vise ..xexe...ma extra je osoba...znaci nemam reci kojima mogu da opisem koliko je volim i koliko mi puno znaci...obozavam jeee.....

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Similar topics

-

» "Za Vase oci"

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum