Zvezde Granda
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zvezde Granda

Official forum Zvezde Granda.


You are not connected. Please login or register

greenfire.............

+5
Nadyaa
Vesna_
vipcurlic
mmilena
Nana
9 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1greenfire............. Empty greenfire............. Thu Jun 25, 2009 7:11 pm

Nana

Nana
Urednik
Urednik

Moj drug sa Duge,jako zanimljiv,neobican,orginalan

2greenfire............. Empty Re: greenfire............. Thu Jun 25, 2009 8:49 pm

mmilena

mmilena
Urednik
Urednik

Moj zet...Bo'me je nekad dobar,a nekad puno zaje*ava...
Ali sve u svemu dobar co'jek,vidicemo kad se nadjemo na svadbi hahahaha

3greenfire............. Empty Re: greenfire............. Thu Jun 25, 2009 10:27 pm

vipcurlic

vipcurlic
Admin
Admin

Osvezenje foruma

4greenfire............. Empty Re: greenfire............. Fri Jun 26, 2009 8:06 pm

Vesna_

Vesna_
Urednik
Urednik

Bilo je zadovoljstvo citati pametne postove na forumu koje je pisao.
Inteligentno,duhovito,drago bice. alien

5greenfire............. Empty Re: greenfire............. Fri Jun 26, 2009 8:10 pm

Nadyaa

Nadyaa
Naucio da pise

hehehe...opasan je taj decko..heheheeh..salim se..ma ok je Very Happy

6greenfire............. Empty Re: greenfire............. Fri Jun 26, 2009 8:49 pm

Allem

Allem
Urednik
Urednik

Dobar i duhovit forumas... Uvijek se nasmijem citajuci njegove postove jer ih on nekako "docara" Wink

7greenfire............. Empty Re: greenfire............. Mon Jun 29, 2009 7:55 pm

~~Ane~~

~~Ane~~
Novajlija

hmmmm greenfire ok je decko meni ne izgleda los pise jako velike psotoe i uvek su mu lepe (sem one u koje vredja joca)jako je pametan mrzi joca oli skopje ....sto drugo reci sem da je sasvim ok decko .........
Upozorenje za ubuduce:Ne vredjaj Jovana toliko puno Smile)))

8greenfire............. Empty Re: greenfire............. Tue Jun 30, 2009 12:50 pm

zana-zaklina

zana-zaklina
Novajlija

Kao sto rece Vip, pravo osvezenje, interesantni postovi, no dobro ja sam ga tako i navikla na forum VB!

9greenfire............. Empty Re: greenfire............. Tue Jun 30, 2009 2:18 pm

Gaga

Gaga
Naucio da pise

Koliko sam shvatila mnogo voli da se zeza i uvek me nasmeje svojim postovima :-*

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum